Yonelle MAN‑VITALIC | Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

Zabieg oczyszczający o działaniu silnie nawilżającym

Yonelle MAN‑VITALIC

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

To zabieg oczyszczający o działaniu silnie nawilżającym odpowiedni do każdego typu skóry. Głęboko oczyszcza i wygładza powierzchnię skóry. Silnie nawilża, redukując uczucie suchości i spierzchniętej skóry. Odświeża wygląd, poprawiając koloryt. Zmniejsza widoczność porów. Złuszcza stare komórki naskórka i stymuluje powstawanie nowych, poprawiając kondycję skóry. Nadaje każdej męskiej twarzy świeży i zadbany wygląd.

Rezerwuj zabieg
Yonelle MAN‑VITALIC
Yonelle MAN‑VITALIC

Zabieg oczyszczający o działaniu silnie nawilżającym

Odświeża wygląd, poprawiając koloryt. Zmniejsza widoczność porów. Złuszcza stare komórki naskórka i stymuluje powstawanie nowych, poprawiając kondycję skóry. Nadaje każdej męskiej twarzy świeży i zadbany wygląd.

Wskazania

Każdy rodzaj męskiej cery wymagający odświeżenia i poprawy kolorytu
Skóra gruba, tłusta, mieszana z rozszerzonymi porami
Błyszczenie skóry wynikające z jej odwodnienia

Medestelle Man-Vitalic

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 260zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

icon

Głębokie nawilżenie skóry kwasem hialuronowym

icon

Wygładzenie nierówności skóry

icon

Uczucie głębokiego oczyszczenia i świeżości

icon

Redukcja uczucia suchości

icon

Redukcja widoczności porów

icon

Relaksacja poprzez masaż twarzy i karku

Nasi terapeuci

Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz