Yonelle PRO-VITAL - intensywne nawilżenie twarzy | Studio Sante Warszawa

Promienna cera pełna młodzieńczego blasku

Yonelle PRO-VITAL

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Yonelle Pro-Vital to zabieg zapewniający intensywne nawilżenie twarzy, nawet najgłębszych warstw naskórka. Przywraca równowagę nawodnienia i warstwy lipidowej skóry, redukując nieprzyjemne odczucia związane z przesuszoną skórą. Wskazany niezależnie od wieku i pory roku dla uzyskania szybkiego i długotrwałego nawilżenia głębokich warstw naskórka.

Rezerwuj zabieg
Yonelle PRO-VITAL
Yonelle PRO-VITAL

Intensywne nawilżanie twarzy

Yonelle Pro-Vital to zabieg polecany nawet w przypadku ekstremalnego wysuszenia skóry wrażliwej, jak również dla osób palących nikotynę. Przynosi ukojenie skórze przesuszonej w wyniku niewłaściwej pielęgnacji, nadmiaru słońca czy klimatyzacji. Rewitalizuje i przywraca równowagę lipidową skóry.

Wskazania

Cera z objawami odwodnienia i suchości
Szorstkość, dyskomfort, uczucie ściągania
Pierwsze objawy starzenia się skóry: zmarszczki, spadek elastyczności
Skóra pozbawiona blasku, poszarzała

Medestelle Pro-Vital

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 260zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

icon

Natychmiastowe przywrócenie komfortu skóry

icon

Zwiększenie elastyczności

icon

Poprawa i ujednolicenie kolorytu

icon

Głębokie nawilżenie skóry twarzy

icon

Redukcja pierwszych zmarszczek

icon

Promienna cera pełna młodzieńczego blasku

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz