Baseny i sauny | Studio Sante

• Studio Sante to miejsce głębokiego relaksu i wyciszenia, dlatego dostępne jest dla Gości w wieku 16+.

• W poniedziałki po godzinie 19:00 zapraszamy Panie na wyjątkowe wieczory Ladies Night – wyłącznie w damskim gronie.

• W strefie saun i basenów dowolność tekstylna (tj. możliwość przebywania zarówno w kostiumie, jak i bez) obowiązuje od wtorku do niedzieli po godzinie 21:00. W godzinach dowolności tekstylnej w ciągach komunikacyjnych należy poruszać się w ręczniku.

• W strefie saun przez cały czas obowiązuje strefa beztekstylna (tj. bez kostiumu, jednak w ciągach komunikacyjnych należy poruszać się owiniętym w ręcznik).

• W wypoczywalniach (Tepidarium, Zielony Zakątek) oraz w Snack Barze obowiązuje strefa tekstylna.

Zapraszamy do pierwszego wodorowego SPA w Europie!

Poszerzyliśmy naszą strefę o nowe, wodorowe jacuzzi, wypoczywalnie wodorowe oraz największą w Warszawie saunę fińską!

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie mieści się zaledwie 15 min. od centrum Warszawy. W strefie basenowej skorzystasz z basenu rekreacyjnego z krystalicznie czystą wodą o minimalnej zawartości chloru lub schładzającego basenu zewnętrznego. Poznaj naszą strefę saun i zrelaksuj się w łaźni parowej lub biosaunie z aromaterapią. W japońskiej saunie skalnej Ganbanyoku podczas 60-minutowego seansu bez wysiłku stracisz nawet do 1200 kalorii i zredukujesz cellulit. Odpoczywając przez 45 minut w grocie solnej z tężnią solankową poczujesz się tak, jakbyś spędził 3 dni nad morzem. Możesz też poczuć odrobine luksusu w pozłacanym 22-karatowym złotem Goldarium. Delikatną opaleniznę i dzienną dawkę witaminy D3 zapewni Ci z kolei Słoneczna łąka i kolagenowa terapia świetlna. Koniecznie skorzystaj także z naszych ceremonii saunowych z saunamistrzami. Odkryj najgłębszy relaks w kapsule floatingowej i skorzystaj z wyjątkowego błotnego rytuału w łaźni Rasul.

Skorzystaj z naszej oferty dla aktywnych i wypróbuj zajęcia fitness w wodzie – aquacycling i aqua aerobik to nie tylko efektywny trening, ale też świetna zabawa! Jeśli w trakcie pobytu zgłodniejesz, zapraszamy Cię na pyszny lunch do naszej Restauracji Sante, gdzie wszystkie dania przygotowujemy z sezonowych składników najwyższej jakości. W Snack Barze w strefie saun i basenów zamówisz również drinki, napoje i przekąski bez opuszczania strefy relaksu.

Zapraszamy! Sprawdź cennik

phone icon22 417 80 90

Jeśli chcesz zarezerwować usługi dodatkowo płatne czyli Floating i Rasul - zadzwoń!

Rezerwuj zabieg
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz