Wynajem sali treningowej | Studio Sante

Witamy w Long Life Clinic, dysponującą wyjątkową przestrzenią, dostępną do wynajęcia!

Wynajem sali treningowej

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.7 (2114 opinii)

Jeśli poszukujesz inspirującego miejsca do prowadzenia swoich zajęć fitness, warsztatów oddechowych, mindfulness oraz wiele innych to trafiłeś we właściwe miejsce. Nasza przestronna sala (ponad 50 m2) już na Ciebie czeka. Dostosujemy się do różnych potrzeb i godzin. Teraz masz szansę odkryć miejsce, które pomoże Twoim zajęciom osiągnąć nowy poziom.

Wynajem sali

Warunki współpracy

Nasza oferta wynajmu sali to nie tylko przestrzeń, ale również możliwość korzystania z szerokiego wachlarza usług Long Life Clinic. Nasz obiekt zapewnia nie tylko komfortowe warunki do prowadzenia zajęć, ale również możliwość zorganizowania na swoim terenie różnorodnych wydarzeń, m.in. retreat camp, holistic wellness retreat, czy meditation retreat.

Co więcej, w budynku Long Life Clinic znajdziesz również SPA, restaurację oraz hotel.  Sprawi to, że masz możliwość zorganizowania kompleksowego wydarzenia, łączącego zajęcia ze zdrowym stylem życia, relaksem i pysznym jedzeniem. Dzięki dostępnym udogodnieniom możesz również zorganizować warsztaty z noclegiem, wyżywieniem i dostępem do SPA tworząc niepowtarzalne wydarzenie, które zapadnie w pamięć uczestnikom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z możliwości wynajmu przestronnej sali w Long Life Clinic. Daj swoim zajęciom nowe życie i zorganizuj je u Nas!

Oferta:

  • Sala o wielkości 50 m2 pomieści około 12 osób ćwiczących.
  • Maty, koce, oraz poduszki w ramach wyposażenia sali.
  • Cena: 100 zł netto + VAT za godzinę.

Lokalizacja

Znajdziesz nas pod adresem Jagiellońska 55A w Warszawie.

Wygodny dojazd i dobra lokalizacja sprawiają, że nasza przestrzeń okaże się doskonałym wyborem dla Twoich działań.

Rezerwacja

Skontaktuj się z nami aby dokładnie omówić dostępność sali i zarezerwować termin

 

Numer telefonu: +48 605 121 055

E-mail: sprzedaz@studiosante.pl

 

Z nami Twoje zajęcia nabiorą nowego wymiaru. Zapraszamy do tworzenia, inspiracji i współpracy w naszym wyjątkowym Studio!

phone icon+48 605 121 055

sprzedaz@studiosante.pl

Rezerwuj zabieg
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz