Strefa zabiegów na twarz | Studio Sante

Profesjonalne zabiegi na twarz

Zabiegi na twarz

Powiedz STOP zmarszczkom, pożegnaj problemy z cerą! W Studio Sante mamy dla Ciebie zabiegi odmładzające na twarz, które przyniosą znakomite efekty. Spłycanie zmarszczek, zmniejszanie obrzęków, lifting skóry, ujednolicenie kolorytu, poprawa owalu i symetrii twarzy, a także relaks i odprężenie to wszystko zapewniamy naszym Gościom w Studio Sante. Zespół doświadczonych kosmetologów dobierze zabiegi odpowiednie do stanu Twojej skóry, wieku i indywidualnych potrzeb. W naszej bogatej ofercie znajdziesz pełną gamę zabiegów pielęgnacyjnych, sensorycznych, zabiegi z witaminą C oraz modelujące masaże twarzy.

Strefa zabiegów na twarz

Sprawdź pełną ofertę zabiegów na twarz

Zabiegi na twarz

ROZWIŃ ZWIŃ

Przeciwwskazania do zabiegów na twarz to: stany zapalne, przerwanie ciągłości naskórka, nowotwory, choroby zakaźne (bakteryjne, wirusowe i grzybicze), alergia na składniki kosmetyków, trądzik pospolity i różowaty w fazach ostrych, przyjmowanie leków na bazie retinoidów oraz ciąża w przypadku zabiegów aparaturowych oraz zabiegów z kwasami i retinolem.

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz