Strefa masaży | Studio Sante

Profesjonalne masaże

Masaże

Głębokie odprężenie, relaksujący dotyk, cudowne doznania zapachowe… Czas tylko dla Ciebie i sposób na zwolnienie tempa… Kojąca duszę muzyka, blask świec, piękno naturalnych minerałów… Skorzystaj z bogatej oferty masaży relaksacyjnych – SPA Studio Sante zaprasza do gabinetów masażu, gdzie każdy zabieg odbywa się w unikatowej scenerii i harmonijnej atmosferze. W ofercie masaże orientalne wykonywane przez masażystki z Bali, które sztukę masażu doskonaliły w swojej ojczyźnie, zwanej wyspą marzeń i relaksu. Masaż balijski, masaż Shiatsu, a może masaż hawajski Lomi Lomi czy ajurwedyjski – który dziś wybierzesz? Zachęcamy do niezwykle relaksującego spotkania z refleksologią dłoni i stóp, która oddziałuje na całe ciało i zwiększa energię życiową.

Strefa masaży

Sprawdź pełną ofertę masaży

Masaże

ROZWIŃ ZWIŃ

Przeciwwskazania do masażu to: świeże urazy (zwichnięcia, skręcenia, złamania), zmiany skórne i rany, gorączka, ostry stan zapalny, choroby zakaźne, choroby nowotworowe, choroby zagrażające krwotokiem, choroby zakrzepowo-zatorowe, miażdżyca i nieuregulowane nadciśnienie, zapalenie żył, żylaki i tętniaki, osteoporoza, a także epilepsja. Odradzamy masaż podczas menstruacji oraz w czasie ciąży, z wyjątkiem masażu szwedzkiego dla kobiet w ciąży, który można wykonać w drugim trymestrze, po konsultacji z lekarzem.

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz