Masaż Shiatsu | Studio Sante Warszawa

Urzeka delikatnością i płynnością dotyku

Masaż Shiatsu

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Uznany za zabieg leczniczy w Japonii, urzeka delikatnością i płynnością dotyku. Ten tradycyjny masaż japoński nie tylko odpręży i zrelaksuje, lecz wzmocni Twoją Chi – energię życiową. Sprawi, że będzie swobodnie krążyć się w Twoim ciele, napełni Cię siłą witalną i przywróci spokój umysłu. Sztuka masażu Shiatsu czerpie z wielowiekowej mądrości Wschodu i akupresury, która – likwidując blokady energetyczne – uzdrawia ciało, ducha i emocje. W Studio Sante SPA masaż Shiatsu wykonują masażystki ze słonecznej wyspy Bali przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej, towarzyszy mu wyjątkowa atmosfera harmonii.

Rezerwuj zabieg
Masaż Shiatsu
Masaż Shiatsu

Co to jest masaż Shiatsu?

Masaż shiatsu to masaż japoński, którego tradycja sięga 5000 lat wstecz. Ma tę przewagę nad zwykłym masażem relaksacyjnym, że – cudownie odprężając i relaksując – jednocześnie odblokowuje zastoje energii i wzmacnia energię ki. Dlaczego to tak ważne? Według tradycyjnej medycyny chińskiej, każdy zastój energii to choroba: narządu, psychiki, ducha. Praktyk sztuki masażu shiatsu wsłuchuje się w energetyczny przekaz twojego ciała, usuwając te blokady poprzez stymulację punktów akupresurowych. Uruchamia w ten sposób twój naturalny potencjał samouzdrawiania.

Jak wygląda masaż Shiatsu?

Masaż shiatsu jest bardzo przyjemny i odprężający, a równocześnie oddziałuje na narządy wewnętrzne i układy. Budzi potencjał ciała i umysłu, umożliwiający pokonywanie chorób i dolegliwości. Łączy elementy łagodnego rozciągania mięśni, współczesnych technik masażu i akupresury. To dlatego jest często nazywany akupunkturą bez igieł lub masażem punktowym. Słowo „shiatsu” znaczy po japońsku „ucisk kciukami”, ale masażysta stosuje też ucisk dłońmi, łokciami i przedramionami. Masowane jest całe ciało z wyjątkiem stref intymnych, na masaż klient otrzymuje jednorazową bieliznę.

Masaż Shiatsu (50 min)

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 220zł

Masaż Shiatsu (80 min)

clock icon Czas trwania: 80 min price icon Cena: 250zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Masaż Shiatsu - Korzyści dla Ciebie

icon

wzmacnia energię Chi

icon

usuwa blokady energetyczne, przywracając swobodny przepływ Chi w ciele

icon

jest drogą do duchowego rozwoju

icon

wpływa przez akupresurę na narządy wewnętrzne (serce, żołądek, jelita, wątrobę, płuca i inne)

icon

wycisza i uspokaja

icon

eliminuje napięcia psychiczne

icon

przynosi ulgę w bólu

icon

harmonizuje energię witalną w ciele

icon

zwiększa samoświadomość ciała

icon

wspomaga organizm w naturalnych procesach odnowy

icon

głęboko relaksuje i odpręża

icon

likwiduje stres i zmęczenie

icon

rozluźnia mięśnie i niweluje usztywnienia

icon

stymuluje detoksykację

Nasi terapeuci

Luh Eka Apriliani

Luh Eka Apriliani

Masażystka

Ukończyła kurs masażu na Bali. Wcześniej pracowała w SPA na Bali, a także przez 5 lat w Turcji jako terapeutka. Wykonuje m. in.: masaż balijski, klasyczny, shiatsu, tajski, lomi lomi i inne.
Luh Putu Rina Sari Dewi

Luh Putu Rina Sari Dewi

Masażystka

Ukończyła SPA Bali International Academy. Specjalizuje się w masażach orientalnych, takich jak: masaż balijski, masaż shiatsu, tajski, gorącymi kamieniami.
Luh Winarti Dani

Luh Winarti Dani

Masażysta

Licencjonowana masażystka z 5-letnim stażem. Doświadczenie zdobywała m. in. na Bali, w Turcji oraz w Polsce. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Trimeliani Ni Komang

Trimeliani Ni Komang

Masażystka

Pracuje jako terapeutka ponad 5 lat. Swoją wiedzę zdobyła na studiach w SMK Negeri 2 Singaraja na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, w Hotelach SPA w Turcji.
Epi Wahyuni

Epi Wahyuni

Masażystka

Masażystka z 4 letnim doświadczeniem, ukończyła szkołę masażu SMA Negeri 1 Sausu na Bali. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych salonach masażu w Indonezji.
Ni Ketut Sri Agus Puspita

Ni Ketut Sri Agus Puspita

Masażystka

Pracuje w zawodzie terapeutki ponad 7 lat. Ukończyła na Bali szkołę SMA SLUA SARASWATI NEGARA. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach masażu i SPA na Bali.
Ni Putu Sunintari

Ni Putu Sunintari

Masażystka

Terapeutka z 5 letnim doświadczeniem, pochodząca z Bali. Studia skończyła w SMK SMSR w Ubudzie na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, Malediwach, w Turcji.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz