Strefa zabiegów dla mężczyzn | Studio Sante

Profesjonalne zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn

Studio Sante to miejsce, w którym każdy może poczuć się dobrze, bez względu na wiek i płeć. Zapraszamy do nas mężczyzn, którzy wiedzą, jak ważne jest dbanie o siebie. Piękny wygląd to klucz do dobrego samopoczucia, a dzięki niemu bez trudu można zdobyć wszystkie szczyty, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dzięki bogatej ofercie naszych zabiegów na ciało oraz twarz, każdy znajdzie propozycje idealnie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą, dla panów.

Na gości Studia Sante czeka wyspecjalizowana kadra, która ma nie tylko ogromną wiedzę, ale także doświadczenie. Pozwól zadbać o siebie wysokiej klasy specjalistom, cechującym się profesjonalizmem oraz pełnym empatii podejściem. Nie wiesz, jaki zabieg wybrać? Potrzebujesz fachowej porady? Na nas zawsze możesz liczyć!

Strefa zabiegów dla mężczyzn

Sprawdź pełną ofertę zabiegów dla mężczyzn

Zabiegi na ciało dla mężczyzn

ROZWIŃ ZWIŃ

Zabiegi na twarz dla mężczyzn

ROZWIŃ ZWIŃ
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz