Zabieg Contour Sculpt spalanie tłuszczu, modelowanie ciała | Warszawa | Studio Sante

Najnowocześniejsze urządzenie do modelowania sylwetki

Contour Sculpt

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Poznaj jedno z najnowocześniejszych urządzeń do modelowania sylwetki. Contour Sculpt pomoże Ci zredukować tkankę tłuszczową, wzmocnić mięśnie, zlikwidować rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i ujędrnić skórę, a to wszystko bez wysiłku i zakwasów następnego dnia! Dowiedz się jak działa Contour Sculpt i zobacz jakie korzyści może przynieść dla Twojej sylwetki bez żadnego wysiłku!

Rezerwuj zabieg
Contour Sculpt
Contour Sculpt

Contour Sculpt – korzyści dla Ciebie

– Usuwanie tkanki tłuszczowej nagromadzonej miejscowo,
– Redukcja nawet najbardziej opornego tłuszczu na brzuchu,
– Wyrzeźbienie mięśni brzucha – atrakcyjnie wyglądający zarys mięśni na brzuchu,
– Redukcja kresy białej, czyli rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży,
– Wyszczuplenie talii i wymodelowanie sylwetki,
– Lifting pośladów – ujędrnienie i nieinwazyjne unoszenie pośladków,
– Wzmocnienie mięśni brzucha po ciąży i po porodzie,
– Wzmocnienie mięśni po przerwie w treningach,
– Poprawa wyglądu brzucha po zabiegu liposukcji lub lipolizy iniekcyjnej,
– Ujędrnienie i napięcie skóry różnych partii ciała.

Czym jest Contour Sculpt?

Contour Sculpt to urządzenie wykorzystujące fuzję dwóch technologii – fali elektromagnetycznej oraz fali RF, dzięki czemu jego działanie jest niezwykle skuteczne i nie powoduje skutków ubocznych. Contour Sculpt jednocześnie wspomaga przyrost włókien mięśniowych i aktywuje proces termolipolizy – redukuje podskórną tkankę tłuszczową. Dzięki zabiegowi Contour Sculpt możesz pozbyć się nawet 30% tkanki tłuszczowej i zwiększyć masę mięśniową o 25% bez żadnego wysiłku! Urządzenie przebadane zostało w 34 niezależnych badaniach, potwierdzających jego skuteczność.

Jak działa Contour Sculpt?

Urządzenie Contour Sculpt wykorzystuje działanie pola elektromagnetycznego o mocnym, ale bezpiecznym natężeniu, które przepływając przez ciało pobudza neurony. Efektem pobudzenia neuronów przez pole elektromagnetyczne są mimowolne, supermaksymalne skurcze mięśni. Jedna 30 minutowa sesja to 30 tysięcy skurczy supermaksymalnych – dlatego zabieg Contour Sculpt jest tak skuteczny. Organizm przystosowując się do tak intensywnego treningu zwiększa gęstość i objętość włókien mięśniowych. Ponadto, aby uzyskać energię do treningu, organizm pobiera ją z okolicznej tkanki tłuszczowej aktywując intensywną termolipolizę. Działanie Contour Sculpt jest analogiczne do procesów, które zachodzą w organizmie, gdy ćwiczymy, lecz znacznie intensywniejsze i skuteczniejsze.

Jak wygląda zabieg Contour Sculpt?

Zabieg na 1 partię ciała trwa 25 minut. Ty wygodnie leżysz, a Contour Sculpt wykonuje całą pracę. Przyłożone do ciała 2 głowice emitują fale elektromagnetyczne. Możesz odczuwać delikatne mrowienie lub skurcze mięśni.

Contour Sculpt

clock icon Czas trwania: 30 min price icon Cena: 300zł

KARNET 5 x Contour Sculpt

clock icon Czas trwania: 5 x 30 min price icon Cena: 1200zł

KARNET 10 x Contour Sculpt

clock icon Czas trwania: 10 x 30 min price icon Cena: 1900zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Contour Sculpt – przeciwwskazania:

Zobacz więcej

icon

Redukcja 30% tkanki tłuszczowej

icon

25% więcej mięśni

Nasi terapeuci

Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Hanna Woś

Hanna Woś

Kosmetyczka, masażystka

Specjalistka w branży Beauty & Wellness od ponad 14 lat. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie wobec oczekiwań i potrzeb klienta. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, ciała i w masażach.
Katarzyna Sobczak

Katarzyna Sobczak

Masażysta

Masażystka, z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła I stopień masażu Klasycznego. Wiedzę zdobywała w najlepszych renomowanych ośrodkach Welness&Spa.
Kacper Marczak

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwent fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w rehabilitacji kolana, kręgosłupa, masażu, tapingu powięziowym oraz terapii napięciowych bólów głowy.
Agata Urbanik

Agata Urbanik

Fizjoterapeutka, masażystka

Jest absolwentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła wiele certyfikowanych szkoleń, m.in. z terapii manualnej według koncepcji Kaltenborn-Evjenth, fizjoterapii w sporcie.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz