Infuzja tlenowa DermaOXY - redukcja i usuwanie zmarszczek bez botoksu | Studio Sante Warszawa

Skuteczna redukcja zmarszczek bez botoksu

Infuzja tlenowa DermaOXY

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Potrzebujesz zabiegu, który ekspresowo poprawi stan Twojej skóry przed wielkim wyjściem? Skorzystaj z infuzji tlenowej DermaOXY! To zabieg bankietowy, który ekspresowo poprawi stan Twojej skóry przed ważnym wydarzeniem. Infuzja tlenowa DermaOXY poprawia napięcie, jędrność i elastyczność skóry. Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia i poprawia jej koloryt. Zmarszczki mimiczne wygładzają się, a skóra odzyskuje swój dawny blask. Dzięki dotlenieniu skóra jest lepiej odżywiona. Zabieg przywraca skórze witalność i zdrowy wygląd. Efekty DermaOXY zobaczysz natychmiast – po pierwszym zabiegu!

Rezerwuj zabieg
Infuzja tlenowa DermaOXY
Infuzja tlenowa DermaOXY

Na czym polega terapia Infuzja tlenowa DermaOXY?

Infuzja tlenowa DermaOXY to opatentowane w Danii połączenie dwóch technologii: nieinwazyjnego wprowadzania w głębokie warstwy skóry aktywnie działającego serum i terapii czystym tlenem, odpowiednio stężonym i sprężonym. Zastosowanie wysoce skoncentrowanych składników aktywnych: kwasu hialuronowego, wyciągu z jadu węża, antyoksydantów, peptydów, witamin i minerałów, zapewnia skuteczne działanie nawilżające, regenerujące i ujędrniające. Infuzja tlenowa to wprowadzanie serum w głębokie warstwy skóry za pomocą tlenu w czystej postaci pod ciśnieniem. DermaOXY sprawia, że skóra zostaje perfekcyjnie natleniona, co przyspiesza jej regenerację. Pierwsze efekty Infuzji tlenowej DermaOXY zobaczysz natychmiast i to już po pierwszym zabiegu!

DermaOXY – infuzja tlenowa

clock icon Czas trwania: 45 min price icon Cena: 450zł

Mezoterapia mikroigłowa + DermaOXY

clock icon Czas trwania: 90 min price icon Cena: 550zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Co zyskujesz dzięki infuzji tlenowej DermaOXY?

icon

Poprawę struktury skóry

icon

Poprawę napięcia i elastyczności

icon

Poprawę owalu twarzy

icon

Witalność i młody wygląd

icon

Głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym

icon

Wypełnienie zmarszczek

icon

Rozjaśnienie skóry

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Natalia Krasuska

Natalia Krasuska

Kosmetolog

Kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się zarówno w zabiegach na twarz jak i na ciało, a jej największą pasją są masaże.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz