Masaż leczniczy I Studio Sante Uzdrowisko Miejskie

Uwalnia od bólu, rozluźnia napięte mięśnie

Masaż leczniczy

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Masaż leczniczy uwalnia od bólu, rozluźnia napięte mięśnie, przyspiesza powrót do pełnej sprawności. Poprawia samopoczucie i jakość życia. Jest to forma masażu nacelowana na przyczynę dolegliwości bólowych, co gwarantuje jej skuteczność. To najlepszy wybór dla osób borykających się z bólem kręgosłupa, schorzeniami okołostawowymi oraz po kontuzjach i przebytych operacjach. Polecany także dla osób zapracowanych, prowadzących siedzący i stresujący styl życia.

Rezerwuj zabieg
Masaż leczniczy
Masaż leczniczy

Co to masaż leczniczy?

Masaż leczniczy to połączenie wielu skutecznych technik terapeutycznych, takich jak masaż klasyczny, masaż powięziowy, masaż tkanek głębokich, masaż funkcyjny, masaż poprzeczny oraz terapii punktów spustowych czy technik energii mięśniowej. Forma terapii jest dostosowana do aktualnych potrzeb pacjenta (klienta), a jej wybór jest poprzedzony dokładnym wywiadem i badaniem terapeutycznym. Podczas wizyty ustala się plan leczenia, a jeśli zachodzi taka potrzeba terapeuta zaleca ćwiczenia do wykonania w domu, dzięki którym klient (pacjent) szybciej osiągnie cel terapeutyczny i będzie on trwały.

Masaż leczniczy

clock icon Czas trwania: 40 min price icon Cena: 160zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Masaż leczniczy - Korzyści dla Ciebie

icon

Zmniejszenie/zniwelowanie dolegliwości bólowych

icon

Zmniejszenie napięcia mięśniowego

icon

Poprawa samopoczucia i jakości życia

icon

Poprawa zakresu ruchów

icon

Poprawa stanu metabolicznego tkanek

Nasi terapeuci

Agata Urbanik

Agata Urbanik

Fizjoterapeutka, masażystka

Jest absolwentką fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończyła wiele certyfikowanych szkoleń, m.in. z terapii manualnej według koncepcji Kaltenborn-Evjenth, fizjoterapii w sporcie.
Kacper Marczak

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwent fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w rehabilitacji kolana, kręgosłupa, masażu, tapingu powięziowym oraz terapii napięciowych bólów głowy.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz