Orientalny masaż pleców i głowy | Studio Sante Warszawa

Cudowna chwila odprężenia i rozluźnienie napiętych mięśni pleców i głowy

Orientalny masaż pleców i głowy

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Masaż orientalny to cudowna chwila odprężenia i rozluźnienie napiętych mięśni pleców i głowy. Odkryj przyjemność unikatowego zabiegu łączącego masaż relaksacyjny, Shiatsu, masaż tajski i refleksologię. Tylko 25 minut, a z Twojego ciała znikną nieznośne napięcia mięśni i zmęczenie, poczujesz się zrelaksowany i wypoczęty. Uczucie lekkości w głowie i swobody w ciele będzie Ci towarzyszyć jeszcze długo. W Studio Sante orientalny masaż pleców i głowy odbywa się przy dźwiękach azjatyckiej muzyki i przy blasku świec, a wykonują go dyplomowane masażystki ze słonecznej wyspy Bali – królestwa relaksu.

Rezerwuj zabieg
Orientalny masaż pleców i głowy
Orientalny masaż pleców i głowy

Jak działa masaż orientalny pleców i głowy?

Masaż orientalny to wytchnienie dla napiętych pleców, barków i ramion. Wspaniale rozluźnia i delikatnie rozciąga napięte mięśnie, dając jednocześnie potężny zastrzyk energii. Praca przed komputerem w jednej pozycji i stresujący tryb życia powodują, że napięcia – te fizyczne, i te emocjonalne, kumulują się w ciele. Ograniczają ruchomość stawów, powodują ból i dyskomfort. Masaż orientalny pleców i głowy to odpowiedź na takie problemy. Stymuluje także punkty refleksologiczne na głowie – poprawia krążenie krwi, co odżywia cebulki włosowe, poprawiając wygląd włosów. Przynosi natychmiastowe odprężenie. Jeśli więc masz tylko pół godziny, nie wahaj się – będzie to czas wyciszenia i odnowy, który przyniesie ulgę i harmonię.

Wskazania:

– siedzący tryb życia,
– praca w jednej pozycji,
– bóle pleców,
– napięcie karku i ramion,
– bóle głowy,
– ograniczona ruchomość stawów,
– stres,
– zmęczenie.

Orientalny masaż pleców i głowy

clock icon Czas trwania: 25 min price icon Cena: 120zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Orientalny masaż pleców i głowy - Korzyści dla Ciebie

icon

relaksuje i odpręża

icon

niweluje usztywnienia mięśni

icon

poprawia krążenie krwi i limfy

icon

wygładza, ujędrnia i uelastycznia skórę

icon

redukuje bóle głowy i migreny

icon

polepsza jakość snu

icon

uaktywnia zdolności samozdrowienia

icon

rozluźnia napięcia mięśni

icon

redukuje ból pleców, ramion, karku

icon

przyśpiesza detoksykację

icon

niweluje stres i zmęczenie

icon

dodaje energii i zwiększa witalność

icon

ulepsza pamięć i koncentrację

Nasi terapeuci

Luh Eka Apriliani

Luh Eka Apriliani

Masażystka

Ukończyła kurs masażu na Bali. Wcześniej pracowała w SPA na Bali, a także przez 5 lat w Turcji jako terapeutka. Wykonuje m. in.: masaż balijski, klasyczny, shiatsu, tajski, lomi lomi i inne.
Luh Putu Rina Sari Dewi

Luh Putu Rina Sari Dewi

Masażystka

Ukończyła SPA Bali International Academy. Specjalizuje się w masażach orientalnych, takich jak: masaż balijski, masaż shiatsu, tajski, gorącymi kamieniami.
Luh Winarti Dani

Luh Winarti Dani

Masażysta

Licencjonowana masażystka z 5-letnim stażem. Doświadczenie zdobywała m. in. na Bali, w Turcji oraz w Polsce. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Trimeliani Ni Komang

Trimeliani Ni Komang

Masażystka

Pracuje jako terapeutka ponad 5 lat. Swoją wiedzę zdobyła na studiach w SMK Negeri 2 Singaraja na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, w Hotelach SPA w Turcji.
Epi Wahyuni

Epi Wahyuni

Masażystka

Masażystka z 4 letnim doświadczeniem, ukończyła szkołę masażu SMA Negeri 1 Sausu na Bali. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych salonach masażu w Indonezji.
Ni Ketut Sri Agus Puspita

Ni Ketut Sri Agus Puspita

Masażystka

Pracuje w zawodzie terapeutki ponad 7 lat. Ukończyła na Bali szkołę SMA SLUA SARASWATI NEGARA. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach masażu i SPA na Bali.
Ni Putu Sunintari

Ni Putu Sunintari

Masażystka

Terapeutka z 5 letnim doświadczeniem, pochodząca z Bali. Studia skończyła w SMK SMSR w Ubudzie na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, Malediwach, w Turcji.
Luh Handayani

Luh Handayani

Masażystka

Jest kwalifikowaną masażystką pochodzącą z Bali. Ukończyła na Bali Araminth Spa College Singaraja. Ma 9 letnie doświadczenie pracy w ośrodkach SPA i hotelach w Polsce, Malezji, Indonezji.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz