Masaż balijski, masaż dla dwojga | Warszawa, Studio Sante, Jagiellońska

Jeden z najbardziej odprężających masaży orientalnych

Masaż balijski dla dwojga

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Masaż balijski to jeden z najbardziej odprężających masaży orientalnych. Masaż dla dwojga to wspaniały relaks dla Ciebie i bliskiej osoby. Płynny dotyk, unikalny rytm, relaksująca muzyka podczas masażu balijskiego sprawią, że Wasz umysł roztopi się w błogim szczęściu, a ciało w cudownym odprężeniu.

Rezerwuj zabieg
Masaż balijski dla dwojga
Masaż balijski dla dwojga

Świece, kadzidła, balijska muzyka – to wszystko tworzy niesamowitą atmosferę, która pozwala zapomnieć o codzienności. Masaż balijski w SPA Studio Sante jest absolutnie wyjątkowym doznaniem zwłaszcza, gdy możecie skorzystać z niego razem. Wykonywany jest przez rodowite Balijki, które jego tajniki poznały w swojej słonecznej ojczyźnie i masaże orientalne wykonują jak nikt inny na świecie.

Bali – rajska wyspa masażu

Jego ojczyzną jest wyspa bali, zwana „wyspą szczęśliwych ludzi”, którą rozsławił na cały świat. Masaż balijski wzmacnia energię chi, która jest siłą napędową wszystkich procesów życiowych i niewidzialnym spoiwem jednoczącym ciało z umysłem i duszą. To dlatego masaż balijski ma szczególną moc regenerowania naszych sił witalnych, które tracimy wskutek stresu, chorób, złych doświadczeń. Energię chi najpełniej chłoniemy poprzez punkty akupresury, które aktywuje ten rodzaj masażu. Ich odpowiedni ucisk usuwa zastoje energetyczne, przywraca prawidłową cyrkulację, wprowadza równowagę energetyczną organizmu. W ten sposób masaż balijski reguluje większość zakłóconych procesów w organizmie, przywracają zdrowie ciała i ducha.

Historia masażu balijskiego

Według legendy, umiejętność wykonywania masażu przekazała balijczykom piękna bogini lakszmi, mająca cztery ramiona, które uczyły tej sztuki rdzenne balijki. To dlatego podczas masażu stosuje się ucisk ramionami, i dlatego na bali masaż ten jest często wykonywany w wersji „na cztery ręce”. Masaż balijski, czerpiąc z wielowiekowej mądrości tradycyjnej medycyny chińskiej i ajurwedy, jest – od wieków – terapią holistyczną, zapewniającą odnowę ciała i wewnętrznej mocy.

Na co pomaga masaż balijski?

Masaż balijski zapewnia głęboki relaks i pozwala pozbyć się stresu. Redukuje zmęczenie, poprawia jakość snu, polepsza nastrój. Zmniejsza zmęczenie, pomaga na bezsenność, likwiduje stres. Ponadto poprawia krążenie krwi i działanie układu limfatycznego. Wspomaga układ hormonalny, oczyszczanie organizmu i przemianę materii. Zmniejsza napięcia mięśni i ból kręgosłupa, szyi i barków. Olejki do masażu zapewniają doskonałą pielęgnację skóry, odżywiając ją i nawilżając. Masaż balijski jest polecany dla osób żyjących w stresie i zmęczonych, w wersji – masaż dla dwojga – jest pomysłem na romantyczny wieczór w spa. Idealny dla wszystkich, którzy potrzebują luksusowego relaksu i egzotyki rodem z wyspy bali.

Masaż balijski – efekty

Najważniejsze efekty masażu balijskiego jest uregulowanie przepływu i wzmocnienie energii życiowej chi. Odblokowując kanały energetyczne sprawia, że energia płynie w ciele w sposób swobodny, zapewniając niezliczone korzyści dla ciała i ducha. Masaż balijski – poprzez swój rytm i płynność – jest niezwykle relaksującym doznaniem, nieporównywalnym z niczym innym. Jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy prezent na walentynki, oryginalny masaż dla dwojga to odpowiedź na to pytanie!

Masaż balijski dla dwojga

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 380zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Masaż balijski dla dwojga - Korzyści dla Ciebie

icon

Poprawia krążenie krwi

icon

Eliminuje bóle mięśni i napięcia

icon

Poprzez akupresurę wspiera leczenie alergii

icon

Odpręża i głęboko relaksuje

icon

Uspokaja emocje, niweluje lęki

icon

Stymuluje detoksykację

icon

Poprawia samopoczucie i nastrój

icon

Zwiększa ruchomość stawów

icon

Polepsza pracę układu limfatycznego

icon

Zwiększa ruchomość stawów

icon

Likwiduje stres i napięcie

icon

Poprawia rytm snu

icon

Zmniejsza cellulit

icon

Wspomaga utratę wagi

icon

Nawilża i pielęgnuje skórę

icon

Łagodzi migreny i bóle głowy

Nasi terapeuci

Luh Eka Apriliani

Luh Eka Apriliani

Masażystka

Ukończyła kurs masażu na Bali. Wcześniej pracowała w SPA na Bali, a także przez 5 lat w Turcji jako terapeutka. Wykonuje m. in.: masaż balijski, klasyczny, shiatsu, tajski, lomi lomi i inne.
Luh Putu Rina Sari Dewi

Luh Putu Rina Sari Dewi

Masażystka

Ukończyła SPA Bali International Academy. Specjalizuje się w masażach orientalnych, takich jak: masaż balijski, masaż shiatsu, tajski, gorącymi kamieniami.
Luh Winarti Dani

Luh Winarti Dani

Masażysta

Licencjonowana masażystka z 5-letnim stażem. Doświadczenie zdobywała m. in. na Bali, w Turcji oraz w Polsce. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Trimeliani Ni Komang

Trimeliani Ni Komang

Masażystka

Pracuje jako terapeutka ponad 5 lat. Swoją wiedzę zdobyła na studiach w SMK Negeri 2 Singaraja na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, w Hotelach SPA w Turcji.
Epi Wahyuni

Epi Wahyuni

Masażystka

Masażystka z 4 letnim doświadczeniem, ukończyła szkołę masażu SMA Negeri 1 Sausu na Bali. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych salonach masażu w Indonezji.
Ni Ketut Sri Agus Puspita

Ni Ketut Sri Agus Puspita

Masażystka

Pracuje w zawodzie terapeutki ponad 7 lat. Ukończyła na Bali szkołę SMA SLUA SARASWATI NEGARA. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach masażu i SPA na Bali.
Ni Putu Sunintari

Ni Putu Sunintari

Masażystka

Terapeutka z 5 letnim doświadczeniem, pochodząca z Bali. Studia skończyła w SMK SMSR w Ubudzie na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, Malediwach, w Turcji.
Luh Handayani

Luh Handayani

Masażystka

Jest kwalifikowaną masażystką pochodzącą z Bali. Ukończyła na Bali Araminth Spa College Singaraja. Ma 9 letnie doświadczenie pracy w ośrodkach SPA i hotelach w Polsce, Malezji, Indonezji.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz