Refleksologia stóp | Studio Sante

Zabieg wprowadzający całe ciało w błogostan

Refleksologia stóp

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

To zabieg wprowadzający całe ciało w błogostan. Medycyna Chińska nie bez powodu nazywa stopę mapą całego ciała lub drugim sercem! Lepszy sen, zmniejszenie dolegliwości żołądkowych, a nawet objawów alergii – to także zapewnia refleksologia stóp. Warszawa zaprasza do SPA Studio Sante, gdzie refleksoterapię przy dźwiękach odprężającej muzyki wykonują dyplomowane masażystki z Bali – wyspy sławnej na cały świat z masaży relaksacyjnych.

Rezerwuj zabieg
Refleksologia stóp
Refleksologia stóp

Co to jest refleksologia stóp?

Refleksologia zwana też refleksoterapią nie jest zwykłym masażem relaksacyjnym stóp. To starożytna sztuka uzdrawiania poprzez stymulację refleksów zlokalizowane na stopach. Zgodnie z tradycyjną medycyną chińską, każdemu refleksowi odpowiada narząd, układ czy gruczoł. Refleksolog, odblokowując ścieżki energetyczne, poprawia dopływ energii chi do odpowiadających refleksom narządów. Harmonizuje w ten sposób krążenie energii w całym ciele, co jest drogą do przywrócenia zdrowia – w aspekcie fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

Na co pomaga refleksologia?

Refleksologia stóp jest niezastąpioną metodą łagodzenia stresu poprzez wprowadzenie osoby masowanej w stan głębokiego odprężenia. Poprawia rytm i jakość snu – to potwierdzony sposób na walkę z bezsennością. Łagodzi bóle głowy i migreny, budzi kreatywność i stymuluje mózg do efektywniejszej pracy. Niweluje bóle oczu. Czyni cuda u osób cierpiących na dolegliwości przewodu pokarmowego, niestrawność i gazy. Podobnie jak akupunktura, łagodzi nawet objawy astmy i poprawia wentylację płuc. Pomaga na bóle szyi, ból kręgosłupa i kolan. Poprawiając krążenie, dba o twoje serce. Sprzyja lepszemu funkcjonowaniu wątroby. I oczywiście znakomicie redukuje zmęczenie.

Refleksologia – ukojenie dla stóp, odprężenie dla ciała

Stymuluje aż 7000 zakończeń nerwowych, 24 kości i ponad 100 mięśni. Przynosi totalną ulgę dla zmęczonych stóp oraz wszechogarniające uczucie odprężenia całego ciała i błogostan umysłu. Stoi za nią 5000 lat tradycji – to część medycyny chińskiej, a jej skuteczność potwierdziły setki badań naukowych.

Jak przygotować do refleksologii stóp?

Przed wizytą u refleksologa warto odpowiednio przygotować stopy, usuwając nadmierne warstwy naskórka. Pozwoli to na zwiększenie efektywności zabiegu. Osoby, które mają problemy ze skórą stóp, nie powinny się tym krępować, ponieważ bardzo często stan skóry na stopach odzwierciedla nieprawidłowości w organizmie. Oceniając stan stóp, refleksolog dobierze najlepszy rodzaj terapii.

Refleksologia stóp

clock icon Czas trwania: 35 min price icon Cena: 150zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Refleksologia stóp - Korzyści dla Ciebie

icon

relaksuje zmęczone stopy

icon

łagodzi stres i zapewnia odprężenie

icon

stymuluje metabolizm i detoksykację

icon

łagodzi bóle reumatyczne i artretyczne

icon

łagodzi zaparcia, wzdęcia i zgagę

icon

dodaje energii i witalności

icon

poprawia krążenie krwi

icon

poprawia pamięć i koncentrację

icon

łagodzi ból stóp i łydek

icon

wprowadza w błogostan

icon

pobudza mechanizmy regeneracji organizmu

icon

zmniejsza zaburzenia menstruacyjne i dolegliwości klimakterium

icon

szybko łagodzi stres i napięcie emocjonalne

icon

reguluje rytm snu

icon

wspomaga system odpornościowy

Nasi terapeuci

Luh Putu Rina Sari Dewi

Luh Putu Rina Sari Dewi

Masażystka

Ukończyła SPA Bali International Academy. Specjalizuje się w masażach orientalnych, takich jak: masaż balijski, masaż shiatsu, tajski, gorącymi kamieniami.
Kacper Marczak

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwent fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w rehabilitacji kolana, kręgosłupa, masażu, tapingu powięziowym oraz terapii napięciowych bólów głowy.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz