Masaż Lomi Lomi Nui | Studio Sante Warszawa

Przenieś się na chwilę na hawajską plażę...

Masaż Lomi Lomi Nui

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.7 (2114 opinii)

Masaż Lomi Lomi pozwoli Ci przenieść się na chwilę na hawajską plażę. Dzięki płynnym, harmonijnym ruchom masażysty, działaniu rozgrzanych aromatycznych olejków i hawajskiej relaksacyjnej muzyce poczujesz odprężenie i głęboki relaks. Napięte mięśnie rozluźnią się, zmniejszy się ich sztywność i bolesność. Ponadto uwolnisz się od stresu i uspokoisz swój umysł.

Rezerwuj zabieg
Masaż Lomi Lomi Nui
Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi - skąd się wywodzi?

Masaż Lomi Lomi Nui wywodzi się z wysp hawajskich. Dawniej masaż Lomi Lomi stanowił element rytuału służącego duchowemu oczyszczeniu i przywróceniu wewnętrznej równowagi. W tradycji polinezyjskiej wykonywany był na kamiennym ołtarzu i trwał wiele godzin, a nawet dni. Ceremonia połączona była z tradycyjnym hawajskim tańcem hula. Wykonywana była zwykle w szczególnych momentach poprzedzających wejście w nowy etap życia.

Masaż Lomi Lomi - czym jest?

Masaż Lomi Lomi Nui – do wyboru są dwie opcje 60 lub 90 minut i obejmują całe ciało z wyjątkiem stref intymnych okrywanych w trakcie masażu ręcznikiem lub chustą. Charakterystyczną techniką masażu Lomi Lomi jest masowanie przedramionami. Technika masażu polega na odpowiednim nacisku na określone punkty i rejony ciała i uruchamianiu po kolei wszystkich stawów – przez obroty, rozciąganie, potrząsanie, zginanie i prostowanie. Wykorzystuje się nie tylko otwarte dłonie i ich poduszki, ale także zgięte palce, opuszki, całą powierzchnię rąk: nadgarstki, przedramiona, łokcie i barki. Masażysta głaszcze, obejmuje, uciska, muska, kołysze, unosi na rękach, porusza naszymi nogami i rękami sprawiając, że czujesz się, jakbyś leżał na fali oceanu. Dzięki długim i płynnym ruchom masażysty doświadczysz głębokiej relaksacji. Masaż reguluje pracę układu nerwowego i pozwala odzyskać poczucie wewnętrznej równowagi. Poprawia krążenie krwi. Masaż Lomi Lomi Nui będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli żyjesz w dużym stresie.

Masaż Lomi Lomi Nui (55 min)

clock icon Czas trwania: 55 min price icon Cena: 230zł

Masaż Lomi Lomi Nui (85 min)

clock icon Czas trwania: 85 min price icon Cena: 320zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Masaż Lomi Lomi Nui - Korzyści dla Ciebie

icon

Odblokowuje przepływ energii w ciele

icon

Redukuje stres

icon

Poprawia krążenie krwi i limfy

icon

Rozluźnia napięcie mięśniowe

icon

Przyspiesza metabolizm

icon

Poprawia rytm snu

Nasi terapeuci

Luh Eka Apriliani

Luh Eka Apriliani

Masażystka

Ukończyła kurs masażu na Bali. Wcześniej pracowała w SPA na Bali, a także przez 5 lat w Turcji jako terapeutka. Wykonuje m. in.: masaż balijski, klasyczny, shiatsu, tajski, lomi lomi i inne.
Luh Putu Rina Sari Dewi

Luh Putu Rina Sari Dewi

Masażystka

Ukończyła SPA Bali International Academy. Specjalizuje się w masażach orientalnych, takich jak: masaż balijski, masaż shiatsu, tajski, gorącymi kamieniami.
Luh Winarti Dani

Luh Winarti Dani

Masażysta

Licencjonowana masażystka z 5-letnim stażem. Doświadczenie zdobywała m. in. na Bali, w Turcji oraz w Polsce. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Kacper Marczak

Kacper Marczak

Fizjoterapeuta, terapeuta manualny

Absolwent fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Specjalizuje się w rehabilitacji kolana, kręgosłupa, masażu, tapingu powięziowym oraz terapii napięciowych bólów głowy.
Trimeliani Ni Komang

Trimeliani Ni Komang

Masażystka

Pracuje jako terapeutka ponad 5 lat. Swoją wiedzę zdobyła na studiach w SMK Negeri 2 Singaraja na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, w Hotelach SPA w Turcji.
Epi Wahyuni

Epi Wahyuni

Masażystka

Masażystka z 4 letnim doświadczeniem, ukończyła szkołę masażu SMA Negeri 1 Sausu na Bali. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych salonach masażu w Indonezji.
Ni Ketut Sri Agus Puspita

Ni Ketut Sri Agus Puspita

Masażystka

Pracuje w zawodzie terapeutki ponad 7 lat. Ukończyła na Bali szkołę SMA SLUA SARASWATI NEGARA. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach masażu i SPA na Bali.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz