Masaż Kobido | Studio Sante

Tradycyjny japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu

Masaż Kobido

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Kobido to tradycyjny japoński masaż twarzy, szyi i dekoltu, który ma niesamowite działanie odmładzające, modelujące i energetyzujące. To manualny, bardzo intensywny, a jednocześnie bezbolesny zabieg, który działa na głębsze warstwy skóry oraz mięśni, co prowadzi do intensywnej odnowy komórek i pobudzenia produkcji kolagenu i elastyny. W Studio Sante masaż Kobido wykonujemy według metody doktora Shogo Mochizuki – jednego z najbardziej kompetentnych i doświadczonych praktyków tej metody na świecie.

Rezerwuj zabieg
Masaż Kobido
Masaż Kobido

Nasi kosmetolodzy przeszli profesjonalne szkolenie z certyfikowanym międzynarodowym trenerem Kobido Marzeną Subocz – absolwentką szkoły Kobido Shogo Mochizuki, zarejestrowanej i opatentowanej w USA. Dzięki temu masz pewność, że zabieg zostanie wykonany profesjonalnie według światowych standardów.

Masaż Kobido to doskonała alternatywa dla medycyny estetycznej

W widoczny sposób poprawi owal twarzy, zredukuje zwiotczenia i wygładzi zmarszczki. Kobido oczyszcza skórę z toksyn, pobudza krążenie i rozluźnia. Zaawansowane techniki manualne pozwalają terapeucie na zniwelowanie licznych problemów, takich jak mimiczne zmiany utrwalone przez czas, bruzdy, opuchliznę pod oczami, czy opadające powieki. To jeden z powodów, dla którego Masaż Kobido jest tak często wybierany jako metoda zapobiegania procesowi starzenia się skóry.

Masaż Kobido jest niezwykle skuteczny

W odróżnieniu od większości masaży twarzy nie działa tylko na jej powierzchni. Masaż Kobido poprzez swoją intensywność i złożoność technik działa na wewnętrznych warstwach naszej skóry i mięśni. Można powiedzieć, że Kobido ma największą liczbę i najbardziej złożony zestaw technik manualnych. Skuteczność masażu Kobido polega na stymulowaniu metabolizmu komórek, co sprzyja szybkiej regeneracji skóry oraz na pobudzeniu produkcji składników odpowiedzialnych za jej jakość i jędrność.

Masaż jest  głęboką kombinacją tradycyjnych japońskich koncepcji medycznych i różnych technik manipulacji ręką. Charakteryzuje się głównie zmienną szybkością pracy palców.  Intensywność ruchów jest naprzemienna, dzięki czemu pobudzona jest produkcja elastyny i kolagenu, a dzięki kolejnym etapom i powolnym ruchom – skóra staje się zrelaksowana, natomiast ruch drenujący wspomaga odprowadzanie nadmiaru limfy z twarzy i likwiduje opuchliznę. Dzięki efektom, jakie daje regularnie wykonywany masaż Kobido, zabieg ten często nazywany jest „liftingiem bez skalpela”.

Dzięki masażowi Kobido Twoja twarz będzie wyglądała świeżo, odzyska naturalny blask i witalność. Efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu! Dla ich pogłębienia i utrwalenia, warto wykonać serię kilku masaży.

Poczuj siłę japońskiej tradycji. Zadbaj o siebie naturalnie i popraw kondycję skóry bez skalpela!

Masaż Kobido

clock icon Czas trwania: 55 min price icon Cena: 260zł

KARNET 6 x Masaż Kobido

clock icon Czas trwania: 6 x 55 min price icon Cena: 1380zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Masaż kobido - Korzyści dla Ciebie

icon

Lifting bez skalpela

icon

Pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu

icon

Likwidacja opuchlizny

icon

Stymulowanie metabolizmu komórek

icon

Odprowadzanie nadmiaru limfy z twarzy

icon

Efekty już po pierwszym zabiegu

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz