Dobre życie by Ibisz

Dobre Życie by Ibisz

Zapraszamy na nowy projekt Dobre Życie by Ibisz. To cykl rozmów prowadzonych przez polskiego dziennikarza i prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, do którego zaprosił ciekawych i znanych gości. Projekt powstał we współpracy ze Studio Sante w Warszawie, pierwszym wodorowym SPA w Europie. To właśnie wnętrza miejskiego uzdrowiska Studio Sante stanowią naturalną scenografię dla programu.

Te spotkania mogą być punktem wyjścia do rozważań o dobrym życiu. Brzmi enigmatycznie i górnolotnie? Bo w tych dwóch słowach może zawierać się wszystko. Bohaterowie tych rozmów dzielą się swoimi historiami, przeżyciami, ale także sposobami na osiągniecie dobrostanu na wielu płaszczyznach.

Wodorowe SPA

Dobre Życie by Ibisz

Poznaj autorów

Krzysztof Ibisz – gospodarz programu, dziennikarz i prezenter, osobowość telewizyjna i człowiek o niespożytej energii. W programie „Dobre życie by Ibisz” rozmawia z gośćmi na temat ich sprawdzonych sposobów na dobre życie.

Joanna Ibisz – lekarka medycyny stylu życia, absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Członkini International Board of Lifestyle Medicine oraz British Society of Lifestyle Medicine. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta. Interesuje się naturalnymi terapiami oraz wpływem psychiki na zdrowie.

Poznaj autorów

Gwiazdy projektu

Chcesz dowiedzieć się, czym jest well-being i jaka jest recepta na dobre życie naszych gości?

Gośćmi Krzysztofa Ibisza będą:

  • Małgorzata Socha
  • Dorota Gardias
  • Tomasz Kammel
  • Maria Sadowska
  • Małgorzata Pieczyńska
  • Beata Pawlikowska

Odcinek 1.
Małgorzata Socha

W pierwszym odcinku projektu „Dobre Życie by Ibisz” Krzysztof Ibisz rozmawia z Małgorzatą Sochą – aktorką, a prywatnie mamą 3 dzieci. Jakie są filary dobrego życia według Małgorzaty Sochy? Zobacz, jak aktorce udaje się zachować równowagę pomiędzy pasją do pracy a życiem rodzinnym. Małgorzata Socha opowie o czerpaniu radości z macierzyństwa, powrocie do formy po ciąży i znaczeniu aktywności fizycznej w codziennym życiu.

ZOBACZ NA YOUTUBE

Odcinek 2.
Dorota Gardias

W drugim odcinku projektu „Dobre Życie by Ibisz” Krzysztof Ibisz rozmawia z Dorotą Gardias – dziennikarką i prezenterką TV. Czym jest dobrostan dla Doroty Gardias? Co daje jej regeneracja w SPA i z jakich zabiegów w korzysta najchętniej? Jak macierzyństwo zmieniło jej życie i jaka moc kryje się w codziennych krótkich drzemkach (tzw. power naps)?

ZOBACZ NA YOUTUBE

Odcinek 3.
Tomasz Kammel

W trzecim odcinku projektu „Dobre Życie by Ibisz” Krzysztof Ibisz rozmawia z Tomaszem Kammelem – dziennikarzem i prezenterem TV. Tomasz Kammel zdradza swoje patenty na życie. Jesteś tym, co jesz. Jak jedzenie wpływa na nasze psychofizyczne samopoczucie? Na co zwracać uwagę, aby nasze ciało oraz umysł pozostawały w najlepszej kondycji?

ZOBACZ NA YOUTUBE

Odcinek 4.
Maria Sadowska

W czwartym odcinku projektu „Dobre Życie by Ibisz” Krzysztof Ibisz rozmawia z Marią Sadowską – piosenkarką, scenarzystką i reżyserką filmową. W rozmowie nie zabrakło przemyśleń na temat miłości, jedzenia i seksu. Maria wyznała, że lubi przeżywać życie razem z mężem. Jakie zatem jest to Dobre Życie według Marii?

ZOBACZ NA YOUTUBE

Odcinek 5.
Małgorzata Pieczyńska

W piątym odcinku projektu „Dobre Życie by Ibisz” Krzysztof Ibisz rozmawia z Małgorzatą Pieczyńską – polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Małgorzata Pieczyńska zdradza sekret dobrego życia. Ujawniła, że z wiekiem dowiedziała się, co jest ważne. Gwiazda mówiła, żeby osiągnąć poczucie szczęścia, trzeba o nie zawalczyć.

ZOBACZ NA YOUTUBE

Odcinek 6.
Beata Pawlikowska

W szóstym odcinku projektu „Dobre Życie by Ibisz” Krzysztof Ibisz rozmawia z Beatą Pawlikowską – pisarką, dziennikarką i podróżniczką. Jak regulacja godzin snu i higiena codziennego życia może wpłynąć na nasze zdrowie? Jak zadbać o relacje w związku, aby czuć się szczęśliwym? Beata Pawlikowska podzieliła się swoim sekretem dobrego życia, który zaczerpnęła prosto z dżungli.

ZOBACZ NA YOUTUBE

Relacja z premiery

Zapraszamy na nowy projekt „Dobre Życie by Ibisz”. To cykl rozmów prowadzonych przez polskiego dziennikarza i prezentera telewizyjnego Krzysztofa Ibisza, do którego zaprosił ciekawych i znanych gości. Projekt powstał we współpracy ze Studio Sante w Warszawie, pierwszym wodorowym SPA w Europie. To właśnie wnętrza miejskiego uzdrowiska Studio Sante stanowią naturalną scenografię dla programu.

Odkryj moc wodoru

Od lat jednym z naszych sposobów na well-being jest korzystanie z najnowocześniejszych metod wspierania zdrowia i odporności. Jako pierwszy obiekt w Europie oferujemy inhalacje wodorem, wodę wodorową do picia oraz Wodorowe SPA w jednym miejscu. Wodór molekularny to najsilniejszy przeciwutleniacz w naturze. Łagodzi ostre, jak i przewlekłe stany chorobowe, przynosząc ulgę w ponad 170 dolegliwościach.

Pierwsze wodorowe SPA w Europie

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie w Warszawie to pierwsze SPA wodorowe w Europie! Oprócz najnowocześniejszych zabiegów beauty, saun i basenów, skorzystaj z regeneracyjnych właściwości wodoru, który zyskuje coraz większą popularność w branży SPA. Wodór wykazuje działanie antyoksydacyjne, dlatego chętnie wykorzystywany jest w zabiegach kosmetologicznych. Jako jeden z najsilniejszych antyoksydantów wpływa korzystnie na skórę i spowalnia procesy starzenia. Odkryj terapeutyczne właściwości wodoru!

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz