Karty Biznes | Studio Sante

Korzyści dla firmy, benefity pozapłacowe

Karty i vouchery Karty Biznes

Jak zapobiegać nadmiernej rotacji pracowników?

Korzyści dla Ciebie,
benefity dla Twoich pracowników

1

MOŻLIWOŚĆ ZAKSIĘGOWANIA ZREALIZOWANYCH USŁUG

jako kosztu działalności. Zmniejsz podatek dochodowy i odlicz VAT – to dodatkowa oszczędność i korzyść dla Twojej firmy.

2

POZYSKANIE I UTRZYMANIE NAJLEPSZEJ KADRY

Pracownicy coraz częściej wybierają organizacje, które priorytetowo traktują zdrowie i oferują benefity pozapłacowe. Zbyt duża eksploatacja pracownika, mnogość zadań i projektów może doprowadzić do wypalenia zawodowego, a tym samym do chęci odejścia z firmy.

3

REDUKCJA ABSENCJI

Zadbaj o zdrowie pracowników! W Studio Sante Twoi pracownicy mogą skorzystać z usług Centrum Terapii. Mogą sprawdzić stan swojego zdrowia za pomocą nowoczesnych urządzeń diagnostycznych i wesprzeć je dzięki nowoczesnym terapiom. Dzięki temu będą mniej chorować i zmniejszy się ilość absencji.

4

WYPOCZYNEK BLISKO MIEJSCA ZAMIESZKANIA.

Studio Sante Uzdrowisko Miejskie mieści się w Warszawie, w bardzo dogodnej lokalizacji; można do niego szybko dojechać z każdego punktu miasta. Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera klubowych wnętrz to nie jedyne atuty tworzące niepowtarzalny nastrój tego miejsca, emanującego dobrą energią.

5

KREATYWNOŚĆ I WZROST ZAANGAŻOWANIA

czyli work-life balance! Realizując praktykę zdrowego stylu życia, pracownicy są bardziej skoncentrowani, bardziej kreatywni i tym samym – bardziej produktywni.

6

PRACA TO NIE WSZYSTKO – ZINTEGRUJ ZESPÓŁ!

Nie buduj jedności w zespole na podstawie pracy po godzinach, lecz umożliwiając pracownikom wspólny wypoczynek, np. spędzenie czasu na basenie i w saunach. Tu Twoi pracownicy, być może wraz z Tobą, spędzą razem czas, integrując się ze sobą.

icon

Benefity pozapłacowe kluczem do Twojego sukcesu

Jak wskazują wyniki badania Pracuj.pl
„Czy pieniądze szczęścia nie dają”, pracujący Polacy najwyżej cenią sobie odpowiednie wynagrodzenie. Jednak obok finansów, istnieje wiele innych aspektów, które mają dla nich ogromne znaczenie. Pracownicy coraz częściej mogą więc liczyć na KARTY SPORTOWE, DOFINANSOWANIE NAUKI JĘZYKÓW CZY OWOCOWE PONIEDZIAŁKI.

Liczbę kart oraz ich wartość można wybrać – co ważne, karty są bezpłatne, dopóki pracownicy z nich nie skorzystają. Na koniec miesiąca otrzymasz fakturę którą w całości odliczysz od podatku.

Zapraszam do kontaktu

Chcesz zamówić karty biznesowe dla swoich pracowników?

iconsprzedaz@studiosante.pl

icon+48 691 600 987

icon+48 693 603 628

(pon. – pt., 09:00-17:00)

Chcę ofertę