Najczystsze baseny w Warszawie | Studio Sante Uzdrowisko Warszawa

Najczystsze baseny w Warszawie

Basen rekreacyjny

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Czy marzyliście kiedyś o kąpieli w przeźroczystym, górskim potoku? Jeśli tak, zapraszamy na relaks do Studio Sante! Kąpiel w basenie rekreacyjnym to rozkosz dla ciała i zmysłów. Wyjątkowo miękka, aksamitna i perlista woda zapewnia bardzo przyjemne odczucia, jest delikatna dla skóry i włosów, przyjemnie odświeża całe ciało. Pływanie w basenie przywraca życiową energię i wprowadza w stan głębokiego relaksu. Zwiększa witalność i dodaje energii. W połączeniu z koloroterapią i muzykoterapią stymuluje mózg do wytwarzania fal alfa, umożliwiających głębokie odprężenie i błogostan.

Sprawdź wodorowe spa
Basen rekreacyjny
Basen rekreacyjny

Hydroterapia to znakomita odnowa biologiczna dla osób aktywnych fizycznie, jak i nie mających czasu na sport. Kąpiele polecamy przyszłym Mamom – jeśli szukają Panie SPA dla kobiet w ciąży, u nas znajdą Panie odpoczynek w kameralnej atmosferze, zapomną o zmęczeniu i poczują przypływ sił witalnych. W basenie naszego SPA & Wellness zastosowaliśmy najnowocześniejsze technologie uzdatniania wody basenowej, które wykluczyły szkodliwe oddziaływanie ubocznych produktów dezynfekcji na organizmy osób zażywających kąpieli. Relaks, regeneracja, większa energia życiowa – odnajdziecie to w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim!

Wypoczynek i relaks w basenie - komfortowa kąpiel

Woda w basenie w Studio Sante jest mikrobiologicznie czysta, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod uzdatniania: filtracji na szkle aktywowanym oraz ekspozycji na działanie specjalistycznych lamp UV. Można w niej pływać z otwartymi oczami, a samą kąpiel porównać do zanurzenia się w idealnie przezroczystym górskim potoku z tą różnicą, że woda ma optymalną – relaksującą ciało i umysł – temperaturę! Zastosowane rozwiązania w dezynfekcji wody basenowej ograniczyły szkodliwe oddziaływanie ubocznych produktów dezynfekcji na organizmy kąpiących się osób. Podczas tej reakcji wytwarzany jest podchloryn jednak bez ubocznych produktów konserwujących, które wykazują właściwości szkodliwe dla zdrowia i są stosowane w chlorze stabilizowanym, wykorzystywanym w większości obiektów basenowych. Technologie zastosowane w basenach w Studio Sante są unikatowe, podwyższają komfort i bezpieczeństwo korzystania z wszystkich dostępnych tu atrakcji wodnych.

Woda w basenie Studio Sante - rozkosz dla skóry

Woda w basenie rekreacyjnym w Studio Sante jest wyjątkowo miękka, dzięki czemu – w przeciwieństwie do wody twardej – nie powoduje nadmiernego wysuszenia skóry i osłabienia jej bariery hydrolipidowej. Kąpiele polecane są zarówno osobom mającym suchą skórę i suche włosy, jak i tym, które mają tłustą skórę i przetłuszczające się włosy. Po kąpieli kosmetyki lepiej się wchłaniają i intensywniej oddziałują, więc można zmniejszyć ich ilość i rzadziej je stosować. Pływanie w basenie lub choćby brodzenie to rodzaj delikatnego hydromasażu, który jest korzystny dla mięśni.

Polecamy także zajęcia fitness w wodzie:

Aqua Cycling 

Aqua Aerobic

Zajęcia sportowe w basenie stymulują metabolizm, odchudzanie i walkę z cellulitem. Regularne ćwiczenia w wodzie zapewnią efekt w postaci spalania tkanki tłuszczowej i upiększenia sylwetki. Zapraszamy do skorzystania z wodnego fitnessu w Studio Sante!

Witalność i energia

Kąpiele i relaks w basenie rekreacyjnym Studio Sante to świetny sposób na poprawę samopoczucia i zwiększenie energii witalnej. Perlista woda, przyjemna muzyka płynąca z podwodnych głośników, odpowiednio dobrane kolory emitowane przez podwodne lampy LED tworzą idealne warunki do wypoczynku. Koloroterapia i muzykoterapia pobudzają mózg do wytwarzania fal alfa, właściwych dla stanu głębokiego odpoczynku. Na czym polega stan, gdy mózg wytwarza fale alfa? Możemy się wówczas łatwiej odprężyć i wyciszyć, to także czas, w którym uzyskujemy dostęp do głębszych stanów świadomości, odczuwamy radość z ciszy i marzymy. Fale alfa są wiązane z większą kreatywnością i esencją twórczą, natchnieniem i motywacją. Dlatego właśnie po pobycie w SPA czujemy się zrelaksowani i wyciszeni. Po kąpieli w basenie rekreacyjnym zalecane jest skorzystanie z basenu solankowego i jacuzzi krzemowego, co utrwali efekt odnowy, przygotuje do dalszych zabiegów i głębszej relaksacji. Studio Sante Uzdrowisko Miejskie to wyjątkowe miejsce w Polsce z tak rewolucyjnym prozdrowotnym rozwiązaniem!

Basen dla kobiet w ciąży - relaksacja dla przyszłych mam

Trzeci trymestr ciąży to czas radosnego oczekiwania na narodziny dziecka. Zaokrąglony i zwiększający się brzuszek przynosi przyszłym Mamom wiele radości, ale jest także sporym obciążeniem dla nóg. Najczęściej obrzęki pojawiają się wokół kostek i łydek. Mogą puchnąć stopy, palce i przeguby dłoni. Objawy te są zwykle wynikiem mniej wydajnego krążenia żylno‑limfatycznego w okresie ciąży, co skutkuje zastojem płynów w organizmie. Może to powodować ból, ociężałość i dyskomfort. W krótkim czasie rośnie też waga ciała, a wzrost produkcji progesteronu i estrogenów zwiększa skłonność do powstawania zastojów żylnych. Kąpiele w basenie rekreacyjnym mogą przynieść zmniejszenie się tych uciążliwych dolegliwości! Pływanie zmniejsza napięcie mięśni, odciąża kręgosłup, przywraca energię.  W trosce o dobre samopoczucie fizyczne i wspaniały nastrój serdecznie zapraszamy przyszłe Mamy na relaksującą kąpiel w basenie rekreacyjnym. Jeśli nie występują przeciwwskazania zdrowotne, czas kąpieli może być dowolny. Nie zaleca się natomiast korzystania z dynamicznych atrakcji wodnych: masaży, kaskad, przeciwprądu.

Pływanie - ulga w bólu

Pływanie w basenie ma dobroczynny wpływ na układ kostny i mięśniowy. Odciąża stawy, rozluźnia mięśnie i uwalnia je od napięć. Wspomaga także usuwanie kwasu mlekowego. Relaks i fitness w wodzie są polecane osobom aktywnym fizycznie jako element odnowy biologicznej i sposób na regenerację organizmu. Pływanie jest wskazane dla osób cierpiących na bóle stawów i kręgosłupa – rozluźnia i zmniejsza ucisk na zakończenia nerwowe i naczynia krwionośne. Wpływa na rehabilitację po urazach mięśni i stawów. Hydroterapia łagodzi zmęczenie mięśni i stawów. W basenie rekreacyjnym można skorzystać z atrakcji wodnych (masaż, kaskada, przeciwprąd). Hydroterapia powoduje, że naczynia krwionośne rozszerzają się, a do tkanek trafia więcej tlenu i substancji odżywczych. Kąpiel w basenie to znakomita metoda na regenerację, bez względu na to, czy sforsowaliśmy ciało podczas treningu, czy nabawiliśmy się zakwasów lub kontuzji podczas noszenia ciężkich przedmiotów. Kąpiele stymulują organizm do produkcji endorfin, które działają jak naturalny środek przeciwbólowy i wprowadzają nas w dobry nastrój!

Basen rekreacyjny w Studio Sante to coś więcej niż pływalnia! Warszawa nie ma drugiego takiego miejsca. Zapraszamy codziennie do naszego SPA – Jagiellońska 55 A, Praga. Szybki i łatwy dojazd!

Temperatura wody: 31°C
17 m długości
6 m szerokości
1,4 m głębokości

phone icon22 417 80 90

Rezerwuj zabieg

icon

Najczystsze baseny w Warszawie

icon

Nasza woda delikatna dla skóry i włosów

icon

Nasza woda przywraca życiową energię

icon

Zwiększa witalność

icon

Wyjątkowo miękka, aksamitna i perlista woda

icon

Nasza woda przyjemnie odświeża całe ciało

icon

Nasza woda wprowadza w stan głębokiego relaksu

icon

Dodaje energii

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz