Goldarium - Złota wypoczywalnia SPA | Studio Sante Warszawa

Złota wypoczywalnia wodorowego SPA

Goldarium

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.7 (2114 opinii)

Seans w Goldarium– jedynej w Polsce i Europie wypoczywalni SPA wyłożonej 22‑karatowym złotem – to luksusowy relaks nawiązujący do tradycji wellnessowej Bliskiego Wschodu. Już w czasach starożytnych wierzono, że złoto działa odmładzająco na skórę, czyniąc ją piękniejszą. Wypoczynek w Goldarium dodaje energii życiowej i podnosi poziom witalności organizmu. Głęboki relaks przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki o stroju w częstotliwości 432 Hz pozwala na wyciszenie emocji i ułatwia wejście w stan medytacji.

Sprawdź wodorowe spa
Goldarium
Goldarium

Odprężenie w otoczeniu najdroższego kruszcu na świecie dodaje optymizmu i chęci do życia. W Goldarium łatwiej zapomnieć o stresie, zmęczeniu czy problemach. Wypoczynek w Goldarium to także – dzięki unikatowym właściwościom złota – umysłowe, cielesne i duchowe oczyszczenie.

Odmładzanie i regeneracja

Złoto emituje energię w postaci ciepłych i kojących wibracji, mających właściwości terapeutyczne. W trakcie wypoczynku w Goldarium, który polecamy po seansach saunowych, naczynia krwionośne rozszerzają się, a krew krąży żywiej. Dzięki temu organizm jest lepiej natleniony i odżywiony, i może uruchomić procesy odnowy. Struktura fizyczna i energetyczna złota oraz jego barwa działają rewitalizująco na ciało i umysł. Kolor złota to kolor ciepły, według medycyny alternatywnej, rozszerzający tkanki, rozluźniający uszkodzone obszary w ciele i przyśpieszający regenerację. Wibracje emitowane przez złoto stymulują punkty energetyczne na ciele (meridiany) oraz udrażniają kanały energetyczne – odblokowanie przepływu energii w ciele redukuje wiele dolegliwości i zapewnia lepszą pracę całego organizmu.

Większa witalność i głęboki relaks

Złoto emituje energię, dzięki której osiągniesz stan głębokiego relaksu. Odpoczynek w Goldarium, w otoczeniu najcenniejszego kruszcu na świecie, sprawia, że wielu klientów odczuwa poprawę nastroju i samopoczucia. 22-karatowe złoto ma teksturę o niezwykłej miękkości i aksamitnej delikatności. Relaks w Goldarium stymuluje siły życiowe i zwiększa poziom witalności organizmu. Goldarium jest miejscem, w którym łatwiej osiągnąć wyciszenie i stany medytacyjne. Łatwiej także zapomnieć o niekorzystnych emocjach, takich jak: smutek oraz zdenerwowanie. Osoby korzystające z unikatowego odpoczynku w Goldarium podkreślają odczuwalny wzrost energii życiowej, poziomu koncentracji oraz libido. W Goldarium pozytywną energię można uzyskać dzięki działaniu tachionu, symbolom mandali – kwiatu życia, ametystom i kojącej muzyce o częstotliwościach 432 Hz. Wypoczynek w Goldarium to również – dzięki unikatowym właściwościom złota – umysłowe, cielesne i duchowe oczyszczenie.

Goldarium - luksus z bliskiego wschodu

Luksusowy wypoczynek w komnacie wyłożonej złotem wywodzi się z tradycji Bliskiego Wschodu, a chryzoterapia, czyli leczenie złotem, ma długą i bogatą tradycję. Najwcześniejsze wzmianki o wykorzystaniu złota do celów leczniczych pochodzą z Aleksandrii w Egipcie. Ponad 5000 lat temu Egipcjanie spożywali złoto, aby uzyskać umysłowe, cielesne i duchowe oczyszczenie. Królowa Kleopatra, aby zachować nieskazitelne piękno cery, stosowała maseczki ze złota. W starożytności w Persji, Arabii, Indiach i Chinach wierzono, że złoto wzmacnia serce, stosowano je także w stanach melancholii. W średniowiecznej Europie sproszkowanego złota dodawano do napojów, aby zmniejszyć bolesność stawów (podobnie czynili Chińczycy – dodawali złotą monetę do gotującego się ryżu, aby uzupełnić ten cenny pierwiastek w organizmie). Paracelsus – renesansowy alchemik, ojciec chemii i medycyny – opracował wiele leków, zawierających w recepturach złoto. Nalewką ze złota kurował się Ludwik XI, a Izabela Bawarska zamawiała u znajomego aptekarza powidła z solami złota na otyłość. Maria Medycejska używała ich przeciw bólom zębów. Niezwykłe właściwości złota promował Edgar Cayce, amerykański mistyk (I poł. XX w.), który wierzył, że jest ono konieczne do prawidłowej produkcji hormonów. W wieku XX przekonanie o leczniczych właściwościach złota zyskało potwierdzenie naukowe – tzw. złoto koloidalne zaczęto stosować w leczeniu białaczki i innych nowotworów. Teraz z najbardziej luksusowego wypoczynku w komnacie ze złota, której nie powstydziłaby się królowa Kleopatra, możesz skorzystać w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim.

Temperatura: ok. 32°C
Wilgotność: ok. 25%

phone icon22 417 80 90

Rezerwuj zabieg

icon

Dodaje energii życiowej

icon

Dodaje optymizmu i chęci do życia

icon

Większa witalność i głęboki relaks

icon

Podnosi poziom witalności organizmu

icon

Odmładzanie i regeneracja

icon

Umysłowe, cielesne i duchowe oczyszczenie

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz