Hammam | Studio Sante

Wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny pochodzący z Bliskiego Wschodu

Hammam

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Hammam to wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny pochodzący z Bliskiego Wschodu. Pozwala nie tylko na głębokie oczyszczenie i odżywienie ciała, ale także wyciszenie umysłu i ukojenie zmysłów. Jako nieliczni w Warszawie zapraszamy do oryginalnego pomieszczenia hammam z piękną orientalną mozaiką, podgrzewanymi ścianami, ławami, dużym kamiennym stołem i wanną z hydromasażem.

Rezerwuj zabieg

Głębokie oczyszczenie ciała, odżywienie i nawilżenie skóry, a także relaks i wyciszenie

Hammam to głębokie oczyszczenie ciała, odżywienie i nawilżenie skóry, a także relaks i wyciszenie. Peeling rękawicą kessa, masaż pianą, okład z glinki i namaszczenie olejem odbywają się na kamiennym, rozgrzanym stole.

Do każdego rytuału Hammam otrzymasz GRATIS - godzinę w strefie SPA

Przebieg zabiegu

 • Nawilżenie
  Podczas gorącej kąpieli w wannie z hydromasażem ciało rozgrzewa się rozluźniając mięśnie, układ krwionośny przyśpiesza pracę i poprzez otwarte pory skóry uwalania toksyny. Zmiękczona skóra jest gotowa na kolejne etapy zabiegu.
  Dla umilenia kąpieli Goście otrzymują lampkę Prosecco lub wina 0% i miseczkę świeżych owoców.
 • Oczyszczenie
  Dzięki peelingowi z użyciem szorstkiej rękawicy Kessa usuwany jest martwy naskórek, dzięki czemu skóra jest idealnie gładka. Praca rękawicą pobudza także krążenie, co pomaga w walce z cellulitem.
 • Masaż pianą
  To zaskakująco przyjemny etap zabiegu. Piana wytwarzana jest z naturalnego tureckiego mydła przy pomocy specjalnego worka. Masaż ten ma właściwości myjące i nawilżające skórę, a także odpręża i relaksuje ciało. Wrażenia podkreśla przepiękny zapach mydła.
 • Odżywienie
  Terapeuta nakłada na ciało maskę z glinki, która dzięki wysokiej zawartości minerałów głęboko odżywia i ujędrnia skórę, czyniąc ją jeszcze bardziej gładką i nawilżoną.
 • Namaszczenie
  Ten etap to wmasowanie w ciało czystego oleju arganowego, który dzięki swoim drogocennym właściwościom nazywany jest „płynnym złotem”. Idealnie regeneruje, odżywia i nawilża skórę.
 • Pachnidło
  Ostatnim krokiem jest nałożenie na ciało orientalnych perfum w kostce o oszałamiającym orientalnym zapachu, którym będziesz się delektować przed długi czas.

Po zabiegu należy odpocząć 15 minut, aby wchłonął się olej, a ciało wróciło do swojej temperatury i równowagi.

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • Choroby skóry,
 • Choroby nowotworowe,
 • Choroby układu oddechowego,
 • Choroby zakaźne,
 • Niewydolność krążenia,
 • Nadciśnienie tętnicze,
 • Otwarte rany lub inne urazy ciała,
 • Ciąża,
 • Stany zapalne w organizmie,
 • Padaczka.

Jeśli nie jesteś pewien czy możesz skorzystać z zabiegu zapytaj swojego lekarza.

Co powinieneś wiedzieć przed zabiegiem:

 • Jeśli chcesz skorzystać ze strefy basenów i saun, koniecznie przyjdź wcześniej i ciesz się pobytem w SPA przed zabiegiem.
 • Jeśli podczas wizyty w Studio Sante będziesz korzystać wyłącznie z zabiegu Hammam, przyjdź 10-15 minut wcześniej.
 • Zabierz ze sobą klapki.
 • Bezpośrednio przed zabiegiem nie przeprowadzaj depilacji.
 • Jeśli planujesz urlop i kąpiele w słońcu zabieg wykonaj przed, a nie po wakacjach, ponieważ możesz stracić opaleniznę.
 • Przed zabiegiem koniecznie dokładnie umyj ciało tak, aby nie pozostały na nim żadne kosmetyki. Kobiety powinny zmyć makijaż.
 • Możesz nałożyć na włosy odżywkę i zawinąć je w ręcznik. W czasie zabiegu będzie moment, aby ją zmyć.

Hammam dla 1 osoby

clock icon Czas trwania: 90 min price icon Cena: 440zł

Hammam dla 2 osób

clock icon Czas trwania: 90 min price icon Cena: 790zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Nasi terapeuci

Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Katarzyna Sobczak

Katarzyna Sobczak

Masażysta

Masażystka, z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyła I stopień masażu Klasycznego. Wiedzę zdobywała w najlepszych renomowanych ośrodkach Welness&Spa.
Luh Eka Apriliani

Luh Eka Apriliani

Masażystka

Ukończyła kurs masażu na Bali. Wcześniej pracowała w SPA na Bali, a także przez 5 lat w Turcji jako terapeutka. Wykonuje m. in.: masaż balijski, klasyczny, shiatsu, tajski, lomi lomi i inne.
Luh Putu Rina Sari Dewi

Luh Putu Rina Sari Dewi

Masażystka

Ukończyła SPA Bali International Academy. Specjalizuje się w masażach orientalnych, takich jak: masaż balijski, masaż shiatsu, tajski, gorącymi kamieniami.
Luh Winarti Dani

Luh Winarti Dani

Masażysta

Licencjonowana masażystka z 5-letnim stażem. Doświadczenie zdobywała m. in. na Bali, w Turcji oraz w Polsce. Specjalizuje się w masażach orientalnych.
Epi Wahyuni

Epi Wahyuni

Masażystka

Masażystka z 4 letnim doświadczeniem, ukończyła szkołę masażu SMA Negeri 1 Sausu na Bali. Swoje doświadczenie zdobywała w prestiżowych salonach masażu w Indonezji.
Ni Ketut Sri Agus Puspita

Ni Ketut Sri Agus Puspita

Masażystka

Pracuje w zawodzie terapeutki ponad 7 lat. Ukończyła na Bali szkołę SMA SLUA SARASWATI NEGARA. Swoje doświadczenie zdobywała w gabinetach masażu i SPA na Bali.
Ni Putu Sunintari

Ni Putu Sunintari

Masażystka

Terapeutka z 5 letnim doświadczeniem, pochodząca z Bali. Studia skończyła w SMK SMSR w Ubudzie na Bali. Pracowała jako masażystka na Bali, Malediwach, w Turcji.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz