Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Teraz w Studio Sante masz do wyboru dwa rodzaje kart podarunkowych – OPEN oraz nowość BESTSELLERY z gwarancją ceny.

 

1. Karta podarunkowa (voucher) OPEN

Karta podarunkowa (voucher) OPEN na konkretną, wybraną przez kupującego kwotę, uprawnia do skorzystania ze wszystkich możliwości Studio Sante dla wsparcia zdrowia, odporności i kondycji. Do wyboru są:

Chcesz dać osobie obdarowanej pełną dowolność wyboru? Kup kartę podarunkową (voucher) open na wybraną kwotę. Ty decydujesz, czy będzie to kwota 100 zł, 200 zł czy może 1000 zł? Osoba obdarowana może skorzystać z dowolnie wybranej przez siebie usługi w ramach wpłaconej na kartę kwoty. Możesz wpłacić na kartę wyższą kwotę, z której osoba obdarowana będzie mogła skorzystać wielokrotnie w okresie 12 miesięcy od daty zakupu do momentu wykorzystania wszystkich środków z karty.

 

Korzyści z wyboru karty podarunkowej (voucher) OPEN:

 1. Satysfakcja gwarantowana
  Masz pewność, że osoba obdarowana będzie mogła sama wybrać najbardziej odpowiadającą jej usługę lub kilka usług w zależności od wybranej prze Ciebie wartości karty podarunkowej.
 2. Szeroki wybór usług
  Chcesz dać wybór prezentu lub osoba, którą chcesz obdarować ma specyficzne potrzeby, a może jest odrobię wybredna, czy też lubi sama decydować, z jakiej usługi zechce skorzystać.
 3. Łatwa decyzja
  Chcesz podarować bliskiej osobie relaks w SPA, ale nie wiesz, z jakiej usługi chciałaby skorzystać. Jest tyle usług, że trudno jest zdecydować i dlatego wcale nie musisz decydować.

 

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ OPEN

 

2. Karta podarunkowa (voucher) na BESTSELLERY z gwarancją ceny

Wybraliśmy usługi najchętniej kupowane w prezencje, czyli bestsellery Studio Sante i daliśmy na nie gwarancję ceny na 12 miesięcy. Do wyboru są:

Ty wybierasz wśród sprawdzonych usług! Relaks i miłe spędzenie czasu to nietuzinkowy pomysł na prezent, który na pewno doceni osoba obdarowana, a Ty zyskujesz gwarancję ceny, czyli osoba obdarowana nic nie dopłaci nawet, gdy cena danego zabiegu wzrośnie! W czasach galopującej inflacji i wzrostu cen, kup kartę teraz. Osoba obdarowana ma 12 miesięcy od daty zakupu na skorzystanie z usługi.

 

Korzyści z wyboru karty podarunkowej (voucher) na wybraną bestsellerową usługę:

 1. Pewność wyboru
  Podarujesz relaks i konkretną usługę, która jest sprawdzona i chętnie kupowana w prezencie przez wiele osób.
 2. Gwarancja ceny
  Obdarowana osoba zyska gwarancję ceny, nawet jak cena wzrośnie, nie będzie musiała już nic dopłacać.
 3. Atrakcyjna cena
  Możesz upolować cenę promocyjną na daną usługę i sam zrobić sobie prezent i wykorzystać kartę w ciągu
  12 miesięcy od daty jej zakupu.

 

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ NA BESTSELLER Z GWARANCJĄ CENY

 

Jakie okazje warto celebrować z kartą podarunkową?

Karta podarunkowa Studio Sante to niebanalny pomysł na prezent urodzinowy, świąteczny, z okazji ważnej rocznicy, walentynek czy dnia kobiet. To ciekawy pomysł na uczczenie ważnych momentów w życiu i celebrowanie sukcesów, ale też sposób na docenienie partnera biznesowego. Zaskocz bliską osobę i podaruj relaks! To idealny prezent dla każdego poszukującego odprężenia i zadbania o zdrowie. Dla młodej mamy, aby na chwilę wyrwała się z domu i odprężyła, dla seniorów, którym karta doda motywacji do zadbania o siebie w SPA i skorzystania z diagnostyki w Centrum Terapii, a także dla miłośników sportu, którzy z kartą open skorzystają z najnowocześniejszego treningu personalnego EMS!

Wszystkie karty podarunkowe (vouchery) ważne są 12 miesięcy od daty zakupu.

 

KUP KARTĘ PODARUNKOWĄ