Holistic Ladies Night | Studio Sante

Wieczór w SPA dla przyjaciółek

Holistic Ladies Night

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.7 (2114 opinii)

Odkryj nowość w Studio Sante! Przygotuj się na niesamowicie relaksujące doświadczenie - Holistic Ladies Night!
Zapraszamy Cię na nowe, co-poniedziałkowe niezapomniane wydarzenie, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowe połączenie jogi, relaksu w dźwiękach Mis Tybetańskich oraz błogiego wypoczynku w strefie saun i basenów w pierwszym w Europie SPA wodorowym!

Zarezerwuj zajęcia

W każdy poniedziałek o godzinie 18:00 dołącz do naszych unikalnych zajęć, dzięki którym rozciągniesz i odprężysz swoje ciało oraz wyciszysz i zrelaksujesz umysł.

Zarezerwuj zajęcia

Tel.: (22) 417 80 90

E-mail:kontakt@studiosante.pl

Na czas od 29.07 do końca sierpnia zajęcia będą chwilowo niedostępne, wrócą do grafiku od września

Jak wygląda Ladies Night w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim?

Ladies night to wyjątkowy wieczór w damskim gronie. W każdy poniedziałek po godzinie 19:00 strefa SPA przeznaczona jest wyłącznie dla kobiet.

Jest to czas na babski wieczór w otoczeniu koleżanek, przyjaciółek czy sióstr podczas którego możecie wspólnie zrelaksować się w pierwszym wodorowym SPA w Europie.

Na strefie znajdziesz wiele atrakcji, między innymi basen z podwodną muzyką, jacuzzi krzemowe i wodorowe, Goldarium, grotę solną, lampę kolagenową, słoneczną łączkę oraz szeroki wybór saun, gdzie odbywają się regularne seanse. Podczas wyjątkowych seansów w saunie parowej masz możliwość ujędrnić, oczyścić i wygładzić swoją skórę korzystając z naturalnych peelingów.

Podczas swojego pobytu możesz także skorzystać z dobroczynnych właściwości wodoru molekularnego. Relaksując się w Tepidarium, jednocześnie zażywasz inhalacji wodorem, zmniejszając ilość wolnych rodników w organizmie, tym samym łagodząc objawy chronicznego zmęczenia oraz infekcji. Pijąc wodę wodorową dostępną w poidełkach na strefie zregenerujesz swój organizm oraz wpłyniesz korzystnie na swoją pamięć i koncentrację. Dodatkowo możesz się zanurzyć w jednym z naszych jacuzzi wodorowych dzięki którym Twoja skóra stanie się gładsza, bardziej sprężysta, elastyczna i odmłodzona.

Wypróbuj także naszą saunę japońską – Ganbanyoku, gdzie podczas jednego seansu leżąc na podgrzanych płytach wulkanicznych możesz spalić nawet 800-1200 kalorii, bez wysiłku! To również doskonała terapia anty-aging dla skóry i całego ciała, redukująca cellulit i zwiększająca elastyczność skóry.

Jak wyglądają zajęcia Holistic Ladies Night?

Zajęcia na Sali:

Pod czujnym okiem Alex, doświadczysz 45 minutowej praktyki jogi, dobranej do potrzeb grupy. Dzięki niej wzmocnisz oraz rozciągniesz swoje ciało. Następnie podczas 30-minutowej sesji relaksu w dźwiękach Mis Tybetańskich, zanurzysz się w błogim spokoju i odprężysz po dniu pełnym wyzwań.

 

Strefa Saun i Basenów:

W ramach zajęć Holistic Ladies Night otrzymujesz godzinne wejście na strefę SPA gratis. Po zajęciach na Sali, pozwól sobie na odpoczynek i regenerację, czerpiąc przyjemność z chwil spędzonych wśród najlepszych przyjaciółek.

ladies night 2023

Przyjdź i doświadcz tego wyjątkowego wieczoru, pełnego relaksu, piękna i inspiracji. Czekamy na Ciebie w Studio Sante!

Cennik Holistic Ladies Night

Czas 1 zajęć 1 zajęcia Karnet 4 zajęć
Holistic Ladies Night 75 min + 60 min SPA 120 zł 420 zł

 

WAŻNE INFORMACJE:

 • Na zajęcia obowiązują zapisy.
 • Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w recepcji Studio Sante.
 • Zarezerwowane zajęcia można odwołać lub przesunąć maksymalnie na 24h przed ich rozpoczęciem. Zajęcia odwołane po tym czasie są płatne w 100%.
 • Na zajęciach obowiązuje wygodny strój sportowy, na strefę SPA warto wziąć ze sobą klapki, ręcznik i strój kąpielowy.

Przeciwskazania do zajęć:

 • Problemy kardiologiczne,
 • Problemy ortopedyczne,
 • Problemy neurologiczne,
 • Ciąża,
 • Problemy oddechowe,
 • Problemy psychiczne,
 • Choroby zakaźne
phone icon22 417 80 90

Rezerwuj zabieg
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz