Masaż Misami Tybetańskimi | Studio Sante

Fascynujące, orientalne doświadczenie

Masaż Misami Tybetańskimi

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Masaż misami tybetańskimi to fascynujące doświadczenie, w którym misy kładzione na ciele głęboko przenikają wibracjami przez tkanki, intensywnie pobudzając procesy regeneracyjne komórek. To niezwykle relaksujące doświadczenie, które nie tylko łagodzi napięcia, ale także wspiera regenerację ciała. Masaż ten stymuluje krążenie krwi oraz przynosi głęboką harmonię ciała i umysłu. Pozwól sobie na podróż do świata pełnego spokoju i odprężenia poprzez unikalny masaż Misami Tybetańskimi.

Rezerwuj zabieg

Na czym polega indywidualna sesja terapeutyczna misami tybetańskimi?

 • MASAŻ MISAMI TYBETAŃSKIMI

Masaż misami tybetańskimi to mistyczne doświadczenie, w którym dźwięk i wibracje stają się leczniczym dotykiem dla ciała i umysłu. Na początku tego rytuału, misy są ustawiane na strategicznych obszarach ciała, tworząc subtelne punkty dotyku.

Gdy terapeutka zaczyna uderzać w misy, dźwięki przenikają przez ciało i pulsując przez tkanki, przenoszą wibracje głęboko do wnętrza. To nie tylko fizyczny masaż, ale także subtelna praca z energią, rozpuszczająca napięcia i odblokowująca przepływ życiowej siły.

 • REGULACJA CZAKR

Każda misa odpowiada za inne organy oraz punkty w ciele, które są przypisane konkretnej czakrze. Podczas sesji regulującej czakry misy są ustawiane w strategicznych punktach wokół ciała. Na początku grana jest sekwencja balansująca, która wprowadza w stan wyciszenia i głębokiego relaksu, w tej części zabiegu terapeutka jest w stanie usłyszeć czy w naszym ciele coś „nie gra”. Dalsza część to już głownie inwencja twórcza terapeutki podczas której skupia się ona na czakrach, które wymagają większej uwagi, starając się przywrócić je do naturalnej równowagi.

W miarę jak dźwięki mis przenikają przez ciało, osoba poddająca się temu rytuałowi doświadcza głębokiej relaksacji. Mięśnie się rozluźniają, a umysł znika w mistycznym nurcie dźwięków. Ta harmonia dźwięku i wibracji pomaga w odblokowaniu energetycznych zastojów, przywracając równowagę wewnętrzną.

Gdy zajdzie taka potrzeba można również połączyć regulację czakr z masażem podczas jednej sesji.

Masaż misami tybetańskimi to nie tylko terapia fizyczna, ale również podróż w głąb siebie, gdzie ciało i umysł stykają się w harmonii, otwierając przestrzeń dla odnowy i regeneracji na wielu poziomach istnienia.

Korzyści płynące z terapii dźwiękiem:

 • Likwiduje napięcia karku i pleców,
 • Usuwa bóle głowy, brzucha, stawów, mięśni,
 • Poprawia pracę układu krążenia,
 • Reguluje przemianę materii,
 • Uwalnia od skurczów podbrzusza,
 • Uspokaja i pogłębia oddech,
 • Poprawia zdolność koncentracji,
 • Zapobiega bezsenności,
 • Pomaga przejść w sposób łagodny i bezstresowy przez wszystkie fazy porodu,
 • Wspiera akceptację i poczucie wartości pacjenta,
 • Pomaga przy depresji, stanach obniżonego nastroju, natłoku myśli czy spadku chęci do życia.

Jak przygotować się do zabiegu?

Na zabieg najlepiej przyjść około 2-3h po posiłku (ani na pusty, ani na pełny żołądek). Masaż wykorzystuje wodę wewnątrz komórek do rozprowadzania wibracji dlatego postaraj się tego dnia pić dużo wody, zarówno przed jak i po sesji. Na masaż należy założyć długie, komfortowe i przylegające do ciała spodnie typu legginsy/dresy (bez metalowych skuwek), bluzkę z długim rękawem oraz skarpetki. Misa musi się łatwo przesuwać po powierzchni, a materiał nam w tym pomaga.

Przeciwwskazania do uczestniczenia w terapii:

 • Wstawiony rozrusznik serca lub inne tego typu urządzenia.
 • Kobiety do 3 miesiąca ciąży.
 • Choroba Burgera lub Raynauda.
 • Niekontrolowane ciśnienie krwi.

Masaż misami tybetańskimi może mieć korzystny wpływ w przypadku różnych chorób, ale zawsze należy skonsultować się z profesjonalistą przed rozpoczęciem terapii.

WAŻNE INFORMACJE:

 • Zarówno na grupowe sesje jak i indywidualne obowiązują zapisy.
 • Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w recepcji Studio Sante.
 • Zarezerwowany zabieg można odwołać lub przesunąć maksymalnie na 24h przed ich rozpoczęciem. Zabiegi odwołane po tym czasie są płatne w 100%.

Masaż Misami Tybetańskimi

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 200zł

Regulacja Czakr

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 200zł

Sesja dla Par

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 300zł

Grupowa sesja Relaksu z Misami Tybetańskimi

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 70zł

phone icon22 417 80 90

Rezerwacja zajęć

Rezerwuj zabieg

Trochę o misach tybetańskich

W dzisiejszych czasach mamy dostępnych wiele instrumentów do muzykoterapii, między innymi: misy, gongi, kamertony terapeutyczne i dzwonki Koshi – Zaphir. Większość z nich ma na nas podobne oddziaływanie jednak nie takie samo. Największą skutecznością i popularnością cieszą się Misy, te tradycyjne – stworzone ze stopów różnych metali (także tych szlachetnych) oraz od niedawna również kryształowe oraz Alchemiczne.

Tradycyjne misy Tybetańskie, te wytwarzane ręcznie przez tysiąclecia w okolicach Tybetu, północnych Indii czy Nepalu, wykonane są z otrzymanych od naszej matki natury surowców, które wzmagają nasze uziemienie oraz połączenie z naturą. Jest to połączenie 7 metali w różnych proporcjach, odpowiadających poszczególnym planetom, są to:

 • Złoto – Słońce
 • Srebro – Księżyc
 • Miedź – Wenus
 • Żelazo – Mars
 • Cyna – Jowisz
 • Oraz w minimalnych ilościach:
 • Ołów – Saturn
 • Rtęć – Merkury

Metale te w mniejszej lub większej ilości można znaleźć również w naszym ciele, mają one ogromne oddziaływanie na ludzki organizm i biorą udział w wielu procesach. Mówi się, że rzemieślnik wytwarzający misy, do każdej nowej dodaje kawałeczek starej, aby zachować „duszę” takiej misy od tysiącleci.

Terapia dźwiękiem przy użyciu mis tybetańskich

Jak wiemy dzięki dokonaniom nauki wszystko we wszechświecie jest wibracją, pozostaje w ciągłym ruchu, drga. Nawet obiekty, które wydają się stałe, tak naprawdę rezonują w różnych częstotliwościach.

Terapia dźwiękowa przy użyciu mis oparta jest na zasadzie rezonansu, dzięki któremu harmoniczne drgania wydobywane z Mis rozprzestrzeniają się na całe ciało i docierając do jego najgłębszych komórek. Przy terapii 1:1 czasem jesteśmy dzięki temu w stanie „wysłyszeć” pewne blokady w naszym ciele, ponieważ dźwięk, który napotyka jakąś przeszkodę brzmi inaczej. Gdy w naszym ciele dzieje się coś złego, bądź kiedy jedna z naszych czakr jest zablokowana, wibracja danej misy zostaje lekko zagłuszona, nie jest ona tak intensywna jak być powinna. Dzieje się tak, ponieważ każda komórka naszego ciała wibruje i każda ma swoją optymalną częstotliwość, kiedy przechodzimy chorobę lub nasze ciało nie funkcjonuje w 100% tak jak powinno, wibracja danego obszaru zostaje zmieniona. Dźwięki wydobywane z Mis dają nam „dobrą wibrację”, która rozprzestrzenia się na całe ciało jednocześnie zagłuszając tą „złą wibrację” i pobudzając procesy samo-uzdrawiania.

Dźwięki wydobywane z Mis wpływają na częstotliwość fal mózgowych, zmieniając je z fal beta- odpowiedzialnej za czuwanie- do fal alfa – stanu relaksacji, a nawet do fal theta głębokiej relaksacji, medytacji, pół snu. Woda – jako,  że jest głównym składnikiem naszego ciała, odgrywa tutaj ogromną rolę. Jest ona nośnikiem drgań, rozprzestrzeniając dobroczynne wibracje na każdą komórkę ciała regulując przy tym pracę naszych organów.

U zdrowego człowieka masaż dźwiękiem wspiera rozwój harmonii wewnętrznej oraz wzmacnia siły i energie potrzebne do realizowania zadań w codziennym życiu. Stymulowana jest tu również kreatywność i wszelkie twórcze siły, koncentracja, a dodatkowo wzmacniana jest pamięć. Jest to też doskonały sposób na relax i oderwanie się od codzienności.

W przypadku choroby masaż dźwiękiem pomaga przy dolegliwościach natury fizycznej (np. różnego rodzaju bóle) oraz psychicznej (uwalnia od stresu, niweluje lęk oraz ataki paniki).

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz