Oczyszczanie wodorowe AQUAgen+ + OXYgen | Studio Sante

Skorzystaj z połączenia oczyszczania wodorowego AQUAgen+ oraz OXYgen dla osiągnięcia jeszcze większych efektów!

Oczyszczanie wodorowe AQUAgen+ + OXYgen

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Kompleksowe działanie oczyszczania wodorowego AQUAgen+ i zabiegu OXYgen wzmacnia ich samodzielne działanie. Połączenie działania tych dwóch zabiegów silniej wpływa na skórę dając lepsze efekty. Skorzystaj z kompleksowego działania zabiegów dla pięknej skóry!

Rezerwuj zabieg
Oczyszczanie wodorowe AQUAgen+ + OXYgen
Oczyszczanie wodorowe AQUAgen+ + OXYgen

Dlaczego warto skorzystać z pakietu oczyszczanie wodorowe AQUAgen+ + OXYgen?

Kompleksowe działanie oczyszczania wodorowego AQUAgen+ i zabiegu OXYgen łączy silne właściwości antyoksydacyjne wodoru i jego działanie oczyszczające z wszechstronnym działaniem zabiegu OXYgen – dotlenieniem, złuszczeniem, głębokim odżywieniem skóry oraz pobudzeniem jej do regeneracji poprzez syntezę kolagenu i elastyny. Wtłaczane substancje aktywne wykorzystywane podczas zabiegu OXYgen silniej działają na skórę i wzmacniają jej naturalne procesy odbudowy i regeneracji. Na koniec nakładamy maseczkę okluzyjną, dobraną do potrzeb Twojej skóry. Połączenie oczyszczania wodorowego i zabiegu OXYgen pozwoli Ci zadbać o Twoją skórę kompleksowo podczas jednego zabiegu. Wypróbuj połączenie oczyszczającego działania wodoru z odżywczym zabiegiem OXYgen i przekonaj się ile korzyści mogą przynieść Twojej skórze!

Oczyszczanie wodorowe AQUAgen+ + OXYgen (twarz+szyja+dekolt lub plecy)

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 480zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Oczyszczanie wodorowe AQUAgen+ + OXYgen - Korzyści dla Ciebie

icon

Oczyszczenie skóry oraz mieszków włosowych

icon

Spowolnienie procesów starzenia się skóry

icon

Ujędrnienie i redukcja drobnych zmarszczek

icon

Spłycenie drobnych zmarszczek i pobudzenie naturalnych procesów odnowy skóry

icon

Poprawa kondycji skóry

icon

Odżywienie, dotlenienie i nawilżenie skóry

icon

Rozjaśnienie skóry

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz