Depilacja laserowa | Warszawa | Studio Sante

Poznaj depilację laserową

Depilacja laserowa ciała

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Poznaj depilację laserową – najnowszą i najskuteczniejszą metodę depilacji opracowaną przez naukowców z Harvard University. Już pierwszy zabieg gwarantuje Ci usunięcie aż 30% zbędnego owłosienia i to raz na zawsze. Laser posiada inteligentny czytnik poziomu melaniny SkinTelm™, który rozpoznaje indywidualne właściwości skóry i dobiera optymalnie parametry, tak aby zabieg był dla Ciebie jak najbardziej skuteczny i bezpieczny.

Rezerwuj zabieg
Depilacja laserowa ciała
Depilacja laserowa ciała

Bez ryzyka poparzeń, bez podrażnień, bez uszkodzeń naskórka. Rewolucyjny system chłodzący sprawia, że depilaja laserowa jest bezbolesna. Duża głowica lasera pozwala skrócić czas depilacji większych partii ciała do 20 minut. Natomiast mała głowica umożliwia skuteczną depilację okolic wymagających dużej precyzji. Laser do depilacji w Studio Sante posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez amerykański urząd ds. Żywności i Leków FDA. Codzienne golenie nóg, wrastające włoski, zacięcia skóry i podrażnienia po depilacji, niekończące się wydatki na kremy do depilacji – możesz o tym całkowicie zapomnieć, wybierając depilację laserową w Studio Sante. Skorzystaj z depilacji laserowej i pozbądź się włosków raz na zawsze!

Zalety depilacji laserowej:

icon

Idealnie gładka skóra

icon

Trwały efekt depilacji

icon

Bezpieczeństwo - inteligentny czytnik melaniny dobiera najlepsze dla skóry parametry

icon

Krótki czas zabiegu dzięki dużej głowicy

icon

30% włosków mniej już po 1 zabiegu

icon

Depilacja bez bólu dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia

icon

Bez ryzyka wrastających włosków i podrażnień

icon

Precyzja i dokładność dzięki małej głowicy do małych partii ciała

Depilacja laserowa – ile zabiegów potrzeba?

Podczas jednego zabiegu depilacji laserowej usuwa się owłosienie w 30%. Dotyczy to włosków, które są w fazie aktywnego wzrostu (czyli tzw. anagenu). Dlatego, aby usunąć wszystkie włosy, poczekaj aż pozostałe wejdą w ten właśnie etap wzrostu. Oznacza to, że dla uzyskania pełnych efektów depilacji laserowej potrzebnych jest ok. 4 do 6 zabiegów, wykonywanych co ok. 5 tygodni. Pamiętaj, że to normalne zjawisko, że po 2-3 tygodniach od zabiegu depilacji laserowej włosy zaczynają odrastać, a następnie – wypadają. Po kolejnych zabiegach depilacji laserem włosków odrasta coraz mniej, stają się jaśniejsze i delikatniejsze.

Jak się przygotować do depilacji laserowej? (przed i po zabiegu)

Depilowana skóra nie może być przesuszona i podrażniona. Jeśli masz problem z suchą skórą, zastosuj kilka dni przed depilacją emolienty (kremy lub balsamy nawilżające).
Pamiętaj o ogoleniu włosów w miejscu depilacji w dniu zabiegu.
Nie wyrywaj, nie depiluj włosków mechanicznie, ani nie stosuj wosku do depilacji co najmniej 4 tygodnie przed planowanym zabiegiem.
Pomiędzy kolejnymi zabiegami depilacji laserowej włosy możesz golić maszynką lub podcinać.
Skóra powinna być czysta i niczym nieposmarowana.
Po depilacji laserowej możesz nałożyć na skórę łagodny krem nawilżający. Nie stosuj kosmetyków mogących podrażnić skórę.

Jak działa laser do depilacji?

Laser do depilacji oddziałuje na mieszek włosowy, wykorzystując zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera jest pochłaniane przez struktury włosa zawierające melaninę, czyli naturalny barwik. Następnie jest ono zamieniane na ciepło, które trwale niszczy cebulki włosowe. System chłodzenia skóry zapobiega poparzeniom. Laserowe usuwanie owłosienia to obecnie najlepsza i najskuteczniejsza metoda na rozwiązanie problemu i dyskomfortu związanego z włosami na ciele. Wiązka lasera reaguje wyłącznie z barwnikiem włosa. Nie uszkadza skóry ani jej głębszych warstw.

Depilacja laserowa – przeciwwskazania

Zabiegi depilacji laserowej są uznawane za najbezpieczniejsze na świecie zabiegi laserowe. Należy jednak pamiętać o pewnych przeciwwskazaniach, aby uniknąć niepożądanych skutków ubocznych:

  • Przyjmowanie leków światłouczulających, witamin A i E odstawić na 4 tygodnie  przed zabiegiem.
  • Należy odstawić na 3 tygodnie przed depilacją wszelkiego rodzaju zioła w suplementacji, herbatach ziołowych, w szczególności zioła światłouczulające, takie jak rumianek, pokrzywa, nagietek,  dziurawiec.
  • Witaminy C nie należy zażywać 2 dni przed zabiegiem.
  • W razie wątpliwości umówić się na bezpłatną konsultację telefoniczną z kosmetologiem.
  • Jeżeli stosujesz doustnie izotretynoiny (Reacutan, Izotek, Curacne) wykonaj zabieg nie wcześniej niż 6 miesięcy po zakończeniu terapii.
  • Antybiotykoterapia – zabieg depilacji laserowej można wykonać 2 tygodnie od zakończenia przyjmowania antybiotyków, przez 2 tygodnie po zabiegu również nie wolno przyjmować tego typu leków.
  • Nowotwory, choroby skóry, ciąża i karmienie piersią.

* W przypadku osób z problemami hormonalnymi lub bardzo silnymi predyspozycjami do odrastania włosków może zaistnieć konieczność wykonania zabiegu przypominającego po kilkunastu miesiącach od zakończenia serii zabiegów depilacji laserowej.

Obszary depilacji

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Hanna Woś

Hanna Woś

Kosmetyczka, masażystka

Specjalistka w branży Beauty & Wellness od ponad 14 lat. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie wobec oczekiwań i potrzeb klienta. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy, ciała i w masażach.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz