Firma SANTE nawiązała współpracę partnerską z Projektem Warszawa. W ramach umowy siatkarze stołecznego klubu korzystać będą z Uzdrowiska Miejskiego Studio Sante z pierwszym w Europie wodorowym SPA oraz z nowoczesnych zabiegów w Centrum Terapii Studio Sante. Umowa została zawarta do końca sezonu 2022/23 z opcją przedłużenia.

 

Studio Sante to przede wszystkim połączenie relaksu i zdrowia. Dla sportowców to dwa kluczowe aspekty do utrzymania dobrej formy. Zasłużony odpoczynek i dbanie o odporność, brak kontuzji i wydolność organizmu to dla każdego sportowca, nie tylko profesjonalnego, prawdziwy must have. Dlatego w Studio Sante, pierwszym wodorowym SPA w Europie, dbamy przede wszystkim o zdrowie, ale w tej najprzyjemniejszej formie – formie relaksu. Zawodowcom polecamy szczególnie Centrum Terapii Studio Sante, w którym mogą skorzystać z nowoczesnych terapii, takich jak komora hiperbaryczna, terapia światłem czerwonym czy inhalacje wodorem molekularnym – wymienia Rafał Jakubowiak, dyrektor marketingu w firmie SANTE.

 

– Cieszę się, że naszym kolejnym partnerem została firma z Warszawy. Jestem przekonany, że  będzie to współpraca długofalowa, ponieważ korzyści z tej kooperacji są obustronne. Promocja poprzez sport ma duży potencjał marketingowy i jest bardzo skuteczna – pozwala budować wizerunek marki tak, by klienci czuli się z nią związani na długo. Jako były sportowiec wiem, jak ważna jest odnowa biologiczna, a oferowane przez Studio Sante supernowoczesne zabiegi zapewniają naprawdę skuteczną regenerację po wyczerpujących meczach – powiedział Piotr Gacek, wiceprezes zarządu i dyrektor sportowy Projektu Warszawa.

 

Podpisanie umowy partnerskiej z firmą SANTE koordynowała agencja marketingu sportowego SPORTFIVE,
z którą Projekt Warszawa współpracuje.