Strefa bioterapii | Studio Sante

NOWOŚĆ!

Strefa bioterapii

„Ręka jest organem ponad wszystkimi organami, narzędzie ponad wszystkimi narzędziami.” (Arystoteles)

Bioterapia polega na korzystaniu z bioenergii w celu uzdrawiania. Jest prostą, wydajną, bezbolesną, nieinwazyjną i skuteczną techniką poprawiania stanu psycho-fizycznego człowieka. Korzystnie wpływa na ludzi, zwierzęta i rośliny.

Strefa bioterapii

Sprawdź dostępne bioterapie

Strefa bioterapii

ROZWIŃ ZWIŃ

Każda komórka naszego ciała jest otoczona energią, która, min.: odgrywa rolę miniaturowej sieci umożliwiającej transfer danych do budowy ciała fizycznego. Stanowi również więź pomiędzy naszym fizycznym, emocjonalnym i duchowym bytem. Podstawową zasadą, na której opiera się ten rodzaj terapii, jest to, że gdy jesteśmy fizycznie, emocjonalnie i duchowo zrównoważeni, zadowoleni, spokojni energia naszego ciała (bioenergia) swobodnie przepływa i pomaga nam utrzymywać nasz dobry-stan (dobrostan). Stres, urazy lub załamanie emocjonalne mogą zniszczyć, zaburzyć ten korzystny przepływ życiodajnej energii.

Terapeuta prowadząc sesje przywraca prawidłowy przepływ energii w polu bioenergetycznym. To pozwala ciału uruchomić jego obronne i naprawcze mechanizmy.

Wiedza o bioenergii była znana starym cywilizacjom i „prymitywnym” społecznościom plemiennym. Ślady działań z użyciem energii przez dotyk można znaleźć w formach rysunków, zapisów, rycin skalnych, tradycji przenoszonej z ust do ust. Hipokrates, znany pradawny lekarz i ojciec medycyny, wiedział o leczeniu dotykiem i sam również go stosował.

 

„Kiedy nauka zacznie badać niefizycznie (duchowe) zjawiska, zrobi w ciągu dziesięciu lat większy progres niż w ciągu całej swojej kilku stuletniej historii.”
(Nikola Tesla)

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz