Studio Sante otrzymało prestiżową nagrodę w ogólnopolskim konkursie PERFECT SPA AWARDS w kategorii „Najlepsze miejskie SPA w Polsce”. Kapituła ekspertów z branży SPA & Wellness oraz internauci wybierali spośród kilkuset wyjątkowych obiektów SPA.  Planujesz pobyt w SPA? Warszawa zaprasza do Studio Sante!

 

Perfect City SPA Awards 2023 – nagroda dla Studio Sante

Studio Sante uzyskało prestiżową nagrodę w konkursie Perfect SPA Awards, zdobywając tytuł „Najlepsze miejskie SPA w Polsce 2023”. Do 13. edycji Perfect SPA Awards zgłoszonych zostało 266 obiektów – hoteli i day SPA, spośród których wyłoniono blisko 90 finalistów i 45 laureatów.

 

SPA dla dwojga, SPA dla Ciebie – zapraszamy do Studio Sante 

Dziękujemy Wam za wszystkie oddane głosy oraz za to, że jesteście z nami każdego dnia! Zmieniamy się dla Was i dla Was staramy się poszerzać naszą ofertę zabiegów na twarz i ciało tak, aby każdy mógł znaleźć u nas coś dla siebie. Masz w planach całodzienny relaks w SPA? Zastanawiasz się, jak spędzić weekend? Odwiedź nasze SPA. Okolice Warszawy obfitują w tego typu miejsca, ale Studio Sante – „Najlepsze miejskie SPA w Polsce 2023” – jest tylko jedno! Czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie. Zapraszamy!

 

Studio Sante – SPA & Wellness z nagrodami

Kolejna nagroda w konkursie Perfect SPA Awards to wielkie wyróżnienie i jesteśmy z niego ogromnie dumni. Z radością dopisujemy je do listy naszych osiągnięć:

 

Jeśli masz ochotę na całodzienny relaks w SPA, czekamy na Ciebie przy ul. Jagiellońskiej 55A w Warszawie.