iMoos | Studio Sante

Nowy wymiar modelowania sylwetki

iMoos

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Jędrne i smukłe ciało to pragnienie wielu z nas. Żeby ujędrnić sylwetkę i zredukować tkankę tłuszczową trzeba wielu wyrzeczeń, regularnych treningów, a przede wszystkim mnóstwa czasu. Też tak myślisz? Wymarzoną sylwetkę możesz mieć dzięki zabiegowi IMOOS™ w dużo krótszym czasie. Połączenie wielu technologii ułatwia osiągnięcie zamierzonych efektów. Redukcji ulega tkanka tłuszczowa, a skóra staje się znacznie gładsza i jędrniejsza. Dzięki wykorzystaniu drenażu limfatycznego i próżni rozbijany jest cellulit.

Rezerwuj zabieg
iMoos
iMoos

Specjalnie dobrane programy urządzenia pozwalają, między innymi, na modelowanie brzuchalifting pośladków czy wyszczuplenie ud. Zabieg ten może zostać wykonany także w celu modelowania okolic twarzy. iMoos spełni oczekiwania osób, które pragną wymodelować swoją sylwetkę, a także poprawić wygląd skóry w wybranych partiach ciała. Redukcja tkanki tłuszczowej przebiega nieinwazyjnie i stanowi świetną, bezpieczną alternatywę dla zabiegów operacyjnych.

iMoos dlaczego warto spróbować?

Innowacyjne urządzenie iMoos umożliwia osiąganie zamierzonych efektów wyszczuplających, ujędrniających i antycellulitowych poprzez zastosowanie nowatorskich systemów selektywnych, a także obrotowej głowicy RWT emitującej falę RF-bipolarną i monopolarną. Jakich efektów możemy się spodziewać? Usprawnienie metabolizmu komórkowego, skuteczne usunięcie tkanki tłuszczowej i wydalenie jej z organizmu w naturalnych procesach.

Jak wygląda zabieg iMoos?

Do zabiegu zostaje zastosowane urządzenie iMoos z dedykowaną głowicą rotacyjną, która przylega do ciała Pacjenta. Kosmetolog ustawia odpowiednie parametry urządzenia, które dopasowane są do indywidualnych potrzeb i przesuwa głowicę po wybranych partiach ciała wykonując nią przy tym specjalne ruchy. W miejscu zabiegowym może być odczuwalne ciepło i lekkie mrowienie. Specyfika urządzenia IMOOS™ zapewnia przeprowadzenie zabiegu w sposób komfortowy i bezpieczny.

Czas trwania zabiegu dobierany jest indywidualnie przez terapeutę w zależności od potrzeb Klienta.

Przeciwskazania:

– Ciąża i karmienie piersią

– Choroby skóry i nowotwory

iMoos - zabieg na ciało (30 min)

clock icon Czas trwania: 30 min price icon Cena: 250zł

iMoos - zabieg na ciało (60 min)

clock icon Czas trwania: 60 min price icon Cena: 350zł

KARNET 5 x iMoos - zabieg na ciało (30 min)

clock icon Czas trwania: 5 x 30 min price icon Cena: 1125zł

KARNET 10 x iMoos - zabieg na ciało (30 min)

clock icon Czas trwania: 10 x 30 min price icon Cena: 2125zł

KARNET 5 x iMoos - zabieg na ciało (60 min)

clock icon Czas trwania: 5 x 60 min price icon Cena: 1575zł

KARNET 10 x iMoos - zabieg na ciało (60 min)

clock icon Czas trwania: 10 x 60 min price icon Cena: 2975zł

phone icon22 417 80 90

Rezerwuj zabieg

Specjalnie stworzone programy zabiegowe

icon

Lifting pośladków 3D

icon

Redukcja cellulitu

icon

Rozluźnianie mięśni

icon

Aktywne usuwanie tkanki tłuszczowej

icon

Ujędrnianie skóry

icon

Modelowanie i wyszczuplenie sylwetki

Nasi terapeuci

Elżbieta Czajkowska

Elżbieta Czajkowska

Kosmetyczka

Doświadczenie zdobywała w renomowanych ośrodkach SPA. Pasjonują ją zabiegi, które łączą siłę naturalnych preparatów z najnowocześniejszymi osiągnięciami nauki, technologii i medycyny.
Kateryna Shcherbaniuk

Kateryna Shcherbaniuk

Kosmetolog

Absolwentka kosmetologii medycznej w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych i aparaturowych na twarz i ciało.
Edyta Połosak

Edyta Połosak

Kosmetyczka, masażystka

Absolwentka Fizjoterapii WUM oraz szkoły kosmetycznej. Od 2016 r. związana ze Studio Sante gdzie łączy doświadczenie i pasję pracy fizjoterapeutycznej z zabiegami beauty.
Angelika Jasz-Zamorska

Angelika Jasz-Zamorska

Kosmetyczka

Swoje doświadczenie zdobywała pracując przez wiele lat w salonach kosmetycznych, SPA, jak i hotelach. W tym czasie obsłużyła setki klientów, którzy docenili jej zaangażowanie i dokładność.
Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz