Rytuał Rasul | Warszawa | SPA Studio Sante

Orientalny rytuał w łaźni parowej

RASUL

star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon star icon OCENA Studio Sante 4.8 (1898 opinii)

Ceremonia Rasul to wyjątkowy rytuał oczyszczający i pielęgnujący skórę, czerpiący ze starożytnych tradycji wprost z Maroka. Rasul łączy w sobie dobroczynne działanie łaźni parowej z odżywczymi właściwościami stosowanych w nim glinek. Rytuał Rasul w Studio Sante wzbogaciliśmy o peeling rękawicą Kessa, aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt gładkiej, jednolitej skóry.

Rezerwuj zabieg
RASUL
RASUL

Ceremonia Rasul, to nie tylko oczyszczenie, odżywienie i nawilżenie skóry, ale również głęboki relaks i odprężenie. Zabieg trwa 50 min. W saunie panuje temperatura od 32-42°C oraz wilgotność 100%. Jednocześnie w pomieszczeniu może przebywać od 1-4 osób.

Przebieg rytuału:

  • Nagrzewanie i peeling rękawicą Kessa

Chwilę po wejściu do sauny rozpocznie się parowanie. Należy dać sobie czas (ok. 10 min) na rozgrzanie ciała i otwarcie porów skóry, a następnie rozpocząć peeling z użyciem rękawicy Kessa. Dzięki peelingowi usuwany jest martwy naskórek, co ułatwi później głębokie wnikanie w skórę odżywczych składników glinki. Praca rękawicą pobudza także krążenie, co pomaga w walce z cellulitem. Nacisk rękawicy na ciało należy dostosować do indywidualnych odczuć i potrzeb.

  • Maska z glinki

Po spłukaniu peelingu należy nałożyć glinki: białą na twarz poniżej linii oczu, a szarą na resztę ciała. Teraz wystarczy usiąść i zrelaksować się. Glinki będą delikatnie na ciele zasychać. Po 10 minutach rozpocznie się parowanie. Dzięki temu glinki zaczną się rozpuszczać uwalniając do ciała bogate składniki mineralne. Skóra będzie głęboko odżywiona i nawilżona. Aby wzmocnić ten efekt można ciało delikatnie masować.

  • Pachnidło

Ostatnim krokiem jest nałożenie na ciało orientalnych perfum w kostce o przyjemnym orientalnym zapachu.

 

Po ceremonii zalecamy 10-15 minut odpoczynku w jednej z naszych wypoczywalni. Przed dalszym korzystaniem strefy należy wziąć dokładny prysznic.

Po ceremonii Rasul rekomendujemy również skorzystanie z jednego z naszych masaży, (np. relaksacyjny), który dzięki głębokiemu rozluźnieniu mięśni będzie idealnym dopełnieniem rytuału odprężenia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą masaży.

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 1 osoba

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 120zł

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 2 osoby

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 160zł

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 3 osoby

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 210zł

Rasul – orientalny rytuał w łaźni parowej - 4 osoby

clock icon Czas trwania: 50 min price icon Cena: 240zł

phone icon22 417 80 90

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Rezerwuj zabieg

icon

Wyjątkowy rytuał oczyszczający

icon

Ulga w dolegliwościach reumatycznych i bólach stawów

icon

Stymuluje metabolizm

icon

Rytuał pielęgnujący skórę

icon

Wspomaga naturalną detoksykację

icon

Wspomaga odchudzanie

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz