Strefa wellness | Studio Sante

Relaks i odprężenie

Strefa wellness

Czy nie marzy Ci się po ciężkim dniu pracy kojący masaż, magiczna podróż do krainy relaksu lub po prostu wyciszenie w saunarium? To wszystko i jeszcze więcej odnajdziesz w Studio Sante Uzdrowisku Miejskim – pierwszym wodorowym SPA w Europie zaledwie 15 min. od centrum Warszawy! Relaksująca muzyka, przygaszone światła, kameralna atmosfera, koloroterapia i dźwiękoterapia wspomogą odnowę biologiczną oraz stworzą niepowtarzalny nastrój SPA & Wellness, emanującego dobrą energią. Oprócz najnowocześniejszych zabiegów beauty, saun i basenów, skorzystasz też z regeneracyjnych właściwości wodoru, który zyskuje coraz większą popularność w branży SPA i zobaczysz pierwsze na świecie animacje holograficzne podczas seansów saunowych. Zrelaksuj się jak nigdy dotąd.

Strefa wellness

Sprawdź pełną ofertę wellness

Zabiegi na ciało

ROZWIŃ ZWIŃ

Zabiegi na twarz

ROZWIŃ ZWIŃ

Masaże

ROZWIŃ ZWIŃ

Fizjoterapia

ROZWIŃ ZWIŃ

Zabiegi bankietowe

ROZWIŃ ZWIŃ

Kosmetologia estetyczna

ROZWIŃ ZWIŃ

Zabiegi dla mężczyzn

ROZWIŃ ZWIŃ

Zabiegi kosmetyczne na twarz, zabiegi na ciało, masaże i rytuały SPA to sposób na doskonałą pielęgnację ciała i ukojenie umysłu. W Studio Sante SPA Warszawa świadczymy ekskluzywne usługi na światowym poziomie – gwarantujemy natychmiastowe efekty odmładzające i upiększające, głęboki relaks i odprężenie. Wykwalifikowani terapeuci i kosmetolodzy Studio Sante zadbają o Twoją urodę, dobierając zabiegi odpowiednie dla Twojej skóry, wieku, płci, stanu zdrowia i samopoczucia.

Przeciwwskazania do masażu to: świeże urazy (zwichnięcia, skręcenia, złamania), zmiany skórne i rany, gorączka, ostry stan zapalny, choroby zakaźne, choroby nowotworowe, choroby zagrażające krwotokiem, choroby zakrzepowo-zatorowe, miażdżyca i nieuregulowane nadciśnienie, zapalenie żył, żylaki i tętniaki, osteoporoza, a także epilepsja. Odradzamy masaż podczas menstruacji oraz w czasie ciąży, z wyjątkiem masażu szwedzkiego dla kobiet w ciąży, który można wykonać w drugim trymestrze, po konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania do zabiegów na twarz to: stany zapalne, przerwanie ciągłości naskórka, nowotwory, choroby zakaźne (bakteryjne, wirusowe i grzybicze), alergia na składniki kosmetyków, trądzik pospolity i różowaty w fazach ostrych, przyjmowanie leków na bazie retinoidów oraz ciąża w przypadku zabiegów aparaturowych oraz zabiegów z kwasami i retinolem.

Karta Podarunkowa Studio Sante

Wspieraj zdrowie najbliższych! Podaruj kartę podarunkową (voucher) do SPA i Centrum Terapii.

Środki zgromadzone na karcie mogą być wykorzystane na zakup dowolnych usług oferowanych przez Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 55A oraz Centrum Terapii Studio Sante przy ul. Jagiellońskiej 5A. Karta podarunkowa może opiewać na dowolną kwotę. Obowiązują ceny w dniu wykorzystania usługi. Kartę Podarunkową mogą Państwo zakupić w recepcji Studio Sante lub online (klikając KUP TERAZ). Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Karta podarunkowa ważna jest 12 miesięcy od daty zakupu.

Kup teraz